Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu- to tam- łopatkę mam !

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu- to tam- łopatkę mam !

Vicky 13:21, 05 sty 2016


Dołączył: 03 sty 2016
Posty: 121
Witaj Gruszko!
Trafiłam do Ciebie przypadkiem i się zakochałam! Masz piękny dom, uwielbiam taką stylistykę - okna, kolory, ba! nawet piec kaflowy masz jak ja już nie mówiąc o tarasie, który przez te moskitiery skradł moje serce Aaaa i oczywiście zwierzęta, ja jestem wielkim miłośnikiem (3 koty i pies), więc od razu zwróciłam uwagę na Twoje skarby; pies bardzo przypomina mi tego, którego miałam w dzieciństwie, a kot rozbroił mnie swoją miną!

Ogród genialny, choć jeszcze nie skończony, taki swobodny, gęsty i po prostu przytulny

Pozdrawiam
____________________
Za zielonym płotem
ryska 14:09, 05 sty 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11597
Witaj Gruszko Zaglądam od początku więc wypada się przywitać. Bardzo ładnie u Ciebie i fajne masz zwierzaki. Wrócę tu jeszcze
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Agania 14:16, 05 sty 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Karłowe masz tutaj, możesz przebierać do woli
http://kurowski.pl/pl/katalog-roslin/1/2/16,rosliny-karlowe
a tego uwielbiam i ten rośnie bezproblemowo
http://kurowski.pl/pl/katalog-roslin/1/2/16,rosliny-karlowe/1348,picea-abies-tompa
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
hanka_andrus 14:37, 05 sty 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
O, u Ciebie poprószyło! Miło i piękniej od razu!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Gruszka_na_w... 16:09, 05 sty 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
malkul napisał(a)
gruszko- świetny avater

Mam słabość do starych fotografii

Wykorzystałam ich sporo w dekorowaniu pomieszczeń.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 16:10, 05 sty 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Ryska czekam na kolejną wizytę. Tymczasem miłej lektury
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 16:13, 05 sty 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Agania napisał(a)
Karłowe masz tutaj, możesz przebierać do woli
http://kurowski.pl/pl/katalog-roslin/1/2/16,rosliny-karlowe
a tego uwielbiam i ten rośnie bezproblemowo
http://kurowski.pl/pl/katalog-roslin/1/2/16,rosliny-karlowe/1348,picea-abies-tompa

Katalog to bym sobie sama znalazła. Liczyłam na Twoją opinię
Zerknę na tę drugą, bo ją osobiście polecasz. Ma znak jakości Agani i to się liczy, Psze Pani.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 16:14, 05 sty 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
hanka_andrus napisał(a)
O, u Ciebie poprószyło! Miło i piękniej od razu!

Haniu, jak miło Cię widzieć. Od dłuższego czasu podziwiam Twoje talenta do rymowanek
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Mala_Mi 16:16, 05 sty 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ja się cieszę z 1 cm śniegu u siebie, a u Ciebie zima pełną gębą
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Gruszka_na_w... 16:22, 05 sty 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Vicky napisał(a)
Witaj Gruszko!
Trafiłam do Ciebie przypadkiem i się zakochałam! Masz piękny dom, uwielbiam taką stylistykę - okna, kolory, ba! nawet piec kaflowy masz jak ja już nie mówiąc o tarasie, który przez te moskitiery skradł moje serce Aaaa i oczywiście zwierzęta, ja jestem wielkim miłośnikiem (3 koty i pies), więc od razu zwróciłam uwagę na Twoje skarby; pies bardzo przypomina mi tego, którego miałam w dzieciństwie, a kot rozbroił mnie swoją miną!

Ogród genialny, choć jeszcze nie skończony, taki swobodny, gęsty i po prostu przytulny

Pozdrawiam

Pisz mi tak, pisz po takich słowach czuję, że podołam każdemu ogrodowemu wyzwaniu. Oglądanie dojrzałych ogrodów zdołowało mnie trochę (wciąż czekam na trzecie piętro w ogrodzie)
Dojrzały wiek, oprócz wielu wad, ma też swoje zalety. Już nie trzeba się spinać, aby być na czasie i mieć tak jak wszyscy
Lubię słuchać takiego intymnego "wzdychnięcia" młodych- modnych zagłębiających się w starych klimatach. Wciąż jeszcze jest nadzieja, że ocali się to, co ludzkie (w tym ogrody i czas na wzdychanie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies