Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu- to tam- łopatkę mam !

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu- to tam- łopatkę mam !

Gruszka_na_w... 21:14, 05 sty 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Anda napisał(a)
Co Was tak na ta ciemnie wzielo?


Ja tam tylko siedziałam w szafie lub pod kołderką. Niczego nie wdychałam, słowo daję
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Anda 21:18, 05 sty 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33450
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)

Ja tam tylko siedziałam w szafie lub pod kołderką. Niczego nie wdychałam, słowo daję


Jasne
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Warmia 21:22, 05 sty 2016


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
A ja wdychałam, ale nie świadomie
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Anda 21:25, 05 sty 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33450
No ja tez nie swiadomie, jakos musialam oddychac. Koncentrowalam sie na wywolywaniu

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Rumianka 21:28, 05 sty 2016


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257
Ja też pod kołderką albo w szafie zakładałam film do aparatu Smiena, przeważnie był bez kasety, ale jakoś się udawało nie naświetlić... Ależ wspominki, haha
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Agania 21:33, 05 sty 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Też miałam czerwony żarówkę w łazience i zenita
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:35, 05 sty 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)

Katalog to bym sobie sama znalazła. Liczyłam na Twoją opinię
Zerknę na tę drugą, bo ją osobiście polecasz. Ma znak jakości Agani i to się liczy, Psze Pani.

Ja korzystałam z wielu katalogów przed kupnem, a więcej odpisałam Ci u mnie

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Gruszka_na_w... 21:40, 05 sty 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Agania napisał(a)
Też miałam czerwony żarówkę w łazience i zenita

O, Zenithy to były bardzo dobre aparaty. Takie półprofesjonalne.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 21:41, 05 sty 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Agania napisał(a)

Ja korzystałam z wielu katalogów przed kupnem, a więcej odpisałam Ci u mnie


Dzięki łaskawco
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 21:45, 05 sty 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Rumianka napisał(a)
Ależ wspominki, haha

Ano
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies