Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu- to tam- łopatkę mam !

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu- to tam- łopatkę mam !

Gruszka_na_w... 18:33, 23 lut 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Wiolka5_7 napisał(a)


Super!
Ja też wyskoczyłam na trochę ciąć trawy
Bo od jutra ma padać a w weekend to już w ogóle słaba pogoda na cięcie


No właśnie wczytałam się w prognozy na weekend i przyszły tydzień. Ogrodowo chyba niewiele się zrobi.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Wiolka5_7 18:43, 23 lut 2023


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20623
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


No właśnie wczytałam się w prognozy na weekend i przyszły tydzień. Ogrodowo chyba niewiele się zrobi.


Właśnie widziałam prognozy na przyszły tydz.
Zimnica i w ogóle,tak pewnie nie podziałamy ,ech
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Judith 18:44, 23 lut 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10060
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Dobrze, ze już po wizycie i wszystko wróci na właściwe tory. A mama nie takie rzeczy widziała, stad jej optymistyczny punkt widzenia.

Ja nie miałam żadnego problemu z faktem istnienia utrudnień. Przyjęłam do wiadomości jako oczywistość.. Problemem było to, ze policjant udzielił mi błędnej informacji i mocno mnie zestresował, bo szłam przed siebie nie wiedząc jak daleko mam iść… A okazało się, ze szlam zupełnie niepotrzebnie… No nic, za to pamiątkowa focia cyknięta .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 18:56, 23 lut 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Judith napisał(a)

Ja nie miałam żadnego problemu z faktem istnienia utrudnień. Przyjęłam do wiadomości jako oczywistość.. Problemem było to, ze policjant udzielił mi błędnej informacji i mocno mnie zestresował, bo szłam przed siebie nie wiedząc jak daleko mam iść… A okazało się, ze szlam zupełnie niepotrzebnie… No nic, za to pamiątkowa focia cyknięta .


Zaufania do inteligencji funkcjonariuszy nie mam.
Masz selfie z Bidenem?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 18:57, 23 lut 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Wiolka5_7 napisał(a)


Właśnie widziałam prognozy na przyszły tydz.
Zimnica i w ogóle,tak pewnie nie podziałamy ,ech


No właśnie. Cieszę się, że wcześniej zaczęłam wycinki, bo aura jakaś taka nieprzewidywalna. trudno się wstrzelić.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Judith 18:59, 23 lut 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10060
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Zaufania do inteligencji funkcjonariuszy nie mam.
Masz selfie z Bidenem?

Z Bestią - liczy się?
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:30, 23 lut 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Nie mam pojęcia czy pachną, ale zważywszy na to, że przyciągają pszczoły, to pewnie wydzielają jakieś nutki zapachowe.

Zapomniałam dzisiaj sprawdzić...
To jutro zakwasy jak nic, chyba, że się wcześniej rozgrzałaś
Ja niby przy remoncie całą zimę ruch miałam, a jednak te ostatnie trzy dni sprzątania ogrodowego po dwie godzinki spowodowały, że ledwo się ruszam, nogi i kręgosłup odmawiają posłuszeństwa, ale na duszy mi lżej, że choć w podwórku połowa zrobione Potem będzie kłopot nadążyć za roślinami. Brakuje mi dłuższego dnia.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Wiolka5_7 19:55, 23 lut 2023


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20623
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


No właśnie. Cieszę się, że wcześniej zaczęłam wycinki, bo aura jakaś taka nieprzewidywalna. trudno się wstrzelić.


Miałaś nosa Haniu
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Gruszka_na_w... 19:57, 23 lut 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Judith napisał(a)

Z Bestią - liczy się?


Liczy się!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 20:03, 23 lut 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
sylwia_slomczewska napisał(a)

Zapomniałam dzisiaj sprawdzić...
To jutro zakwasy jak nic, chyba, że się wcześniej rozgrzałaś
Ja niby przy remoncie całą zimę ruch miałam, a jednak te ostatnie trzy dni sprzątania ogrodowego po dwie godzinki spowodowały, że ledwo się ruszam, nogi i kręgosłup odmawiają posłuszeństwa, ale na duszy mi lżej, że choć w podwórku połowa zrobione Potem będzie kłopot nadążyć za roślinami. Brakuje mi dłuższego dnia.


Zakwasów nie mam z uwagi na codzienne ćwiczenia. Pilnowałam tego przez całą jesień i zimę.
Akumulatorowe nożyce bardzo ułatwiają pracę. Najbardziej nie lubię używania sekatora na wysięgniku. Ręce trochę omdlewają przy ciągłym celowaniu w drobne gałązki. Na szczęście ten sekator może już wylądować na zapleczu. Muszę go tylko wyczyścić i naostrzyć.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies