Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu- to tam- łopatkę mam !

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu- to tam- łopatkę mam !

Gruszka_na_w... 21:41, 25 lip 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
zoja napisał(a)
Haniu
przyszłam się pochwalić, że mam własne pomponiki franz kafka
rewelacyjne są cieszę się, że poznałam je u Ciebie bo teraz sprawiają mi niesamowitą radość samym widokiem


To sobie pooglądam u Ciebie. Moja jest 10 cm kikutem obżartym przez ślimaki. Wszystkie dalie mi zżarły.

Lucy, szukajcie, a znajdziecie. Ja dwie swoje róże zidentyfikowałam po 15 latach od zakupu.

Makusiu, może dożyję żywopłotu z tych cisów. Jeśli nie spadkobiercy będą się cieszyć.

Ewo/ Ando, cieszy mnie ten ogród bardzo. Omiatanie wprowadza mnie w dobry nastrój.

Wrobelki, jeżówki to bardzo wdzięczne rośliny. No i jeszcze te motyle w gratisie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
zoja 21:48, 25 lip 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
oj u mnie też dalie są jednymi z pierwszych w menu ślimaków - dlatego zaczęłam je zbierać i unicestwiać
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Margerytka40 21:49, 25 lip 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Haniu,ja jeszcze o nawozach. Czy młode rośliny posadzone w tym sezonie też można potraktować jesienią polifoską?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Gruszka_na_w... 22:02, 25 lip 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Margerytka40 napisał(a)
Haniu,ja jeszcze o nawozach. Czy młode rośliny posadzone w tym sezonie też można potraktować jesienią polifoską?


Margerytko, sądzę, że tak. W tym nawozie nie ma azotu, więc nie dochodzi do zaburzenia między częścią nadziemną a korzeniem. Może tylko w miejscach, gdzie są zupełnie młode rośliny zmniejsz dawkę.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 22:03, 25 lip 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
zoja napisał(a)
oj u mnie też dalie są jednymi z pierwszych w menu ślimaków - dlatego zaczęłam je zbierać i unicestwiać


Unicestwiam, to co widzę. Ale w gąszczu nie wszystko dojrzę.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Margerytka40 22:07, 25 lip 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Margerytko, sądzę, że tak. W tym nawozie nie ma azotu, więc nie dochodzi do zaburzenia między częścią nadziemną a korzeniem. Może tylko w miejscach, gdzie są zupełnie młode rośliny zmniejsz dawkę.


Dziękuję,muszę kupić więc ten nawóz.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
zoja 07:55, 26 lip 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Haniuwszystkiego najlepszego z okazji imienin!
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Gosiek33 08:49, 26 lip 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Haniu najserdeczniej życzę Ci najlepszości....





____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
pestka56 14:37, 26 lip 2017


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4463
Ja też Hania na pierwsze, ale tych nie obchodzę.

Wszystkiego najlepszego Imienniczko, życzę Ci jak sobie samej


____________________
Kasia
chagall 21:07, 26 lip 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 435
Haniu, wszystkiego najlepszego w dniu imienin!!!
____________________
Ania - Atacama pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies