Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu- to tam- łopatkę mam !

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu- to tam- łopatkę mam !

paniprzyroda 20:50, 11 paź 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Z wiązem Wredei mam takie same doświadczenia, wybór ema. Sądziłam, że nie będzie rósł, a on idzie do góry i denerwuje mnie, a najbardziej przypalone liście i pojedyncze gołe gałązki. Czas chyba podjąć bardziej drastyczne kroki
____________________
Dwa ogrody
Gruszka_na_w... 21:11, 11 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22085
paniprzyroda napisał(a)
Z wiązem Wredei mam takie same doświadczenia, wybór ema. Sądziłam, że nie będzie rósł, a on idzie do góry i denerwuje mnie, a najbardziej przypalone liście i pojedyncze gołe gałązki. Czas chyba podjąć bardziej drastyczne kroki


Tak mi mów! Okropny jest i zupełnie nie potrafię zrozumieć dlaczego go kupiłam.
Ale to był etap zakupu migdałków, wierzby Iwy, bez wierzby Hakuro na szczęście.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Brzozowadzie... 22:18, 11 paź 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Z tymi eMami to same kłopoty Ja przez swojego muszę codziennie patrzeć na wiąza Camperdowni. Na froncie. Pasuje do sosen jak pięść do oka...
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
mira 22:21, 11 paź 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Tak mi mów! Okropny jest i zupełnie nie potrafię zrozumieć dlaczego go kupiłam.
Ale to był etap zakupu migdałków, wierzby Iwy, bez wierzby Hakuro na szczęście.


Pękam ze śmiechu - wszystko od wredei to były kiedyś moje marzenia a Iwa śniła mi się po nocach - na szczęście tylko migdałka miałam - i to bez udziału ema
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 22:24, 11 paź 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)








jesień - cudowna - pięknie
masz kolorowo
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 22:40, 11 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22085
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Z tymi eMami to same kłopoty Ja przez swojego muszę codziennie patrzeć na wiąza Camperdowni. Na froncie. Pasuje do sosen jak pięść do oka...


Mój marzył o posiadaniu sosny. Kupiony egzemplarz nie przeżył pierwszej zimy. Ubytek rekompensuję mu karłowymi kosodrzewinami.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
sylwia_slomc... 22:41, 11 paź 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82063
Cudnie masz na jesieni
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
tulucy 22:45, 11 paź 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
Sosnowe marzenia mojego powoli wycinam... Jeszcze dwie mam, ale jedna raczej nie do ruszenia... Zamieniam na mniejsze, kolumnowe... Niech ma jak lubi, ale bardziej pasujące
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Gruszka_na_w... 22:46, 11 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22085
mira napisał(a)


Pękam ze śmiechu - wszystko od wredei to były kiedyś moje marzenia a Iwa śniła mi się po nocach - na szczęście tylko migdałka miałam - i to bez udziału ema


Ty się nie śmiej. Kiedyś robiłyśmy badania statystyczne. Prawie każdy tutaj popełnił jeden z tych zakupów: szczepiony migdałek, wierzba Iwa, wierzba Hakuro.

U mnie w ogrodniczych do tej pory ten zestaw cieszy się największym popytem. Normalnie drzewa narodowe.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
tulucy 22:54, 11 paź 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
Hakuro miał m, zanim mnie poznał... I taką poskręcaną też miał... Zauważcie, jakiego czasu używam
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies