Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu- to tam- łopatkę mam !

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu- to tam- łopatkę mam !

Gruszka_na_w... 19:38, 23 mar 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22072
tulucy napisał(a)
Haniu nie wiem, co bierzesz, czy stosujesz, ale też to chcę... Normalnie motorek... A ja zebrałam trochę suchego i padłam


Lucy, tak bardzo lubię leżenie odłogiem na hamaku i czytanie książek, że wszystkie czynności opóźniające moment polegiwania wykonuję jak najszybciej.
Brak dzieci na stanie powoduje, że mniej jest prania, sprzątania, gotowania, nie ma konieczności pilnowania szkolnych zadań i innych związanych z dziećmi dupereli.
Szkoda siedzieć w domu w tak piękny dzień.



Ciekawa jestem, czy obudza sie posadzone na cypelku molinie?




Czekam na drzewka, które przesłonią ten wysoki budynek. Jest na osi widokowej mojego okna w jadalni. W tym miejscu był zostawiony wjazd dla ciężkich pojazdów potrzebnych podczas budowy i nasadzenia pojawiły się najpóźniej.

____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 19:43, 23 mar 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22072
jolanka napisał(a)
Myślę tak samo jak Łucja, ja też poproszę
Szerokie kadry mniam, mniam


Dowitaminizowałam się coctailem z bananów, kiwi, selera naciowego, pomarańczy i jabłek. Może to od tego...

I na koniec








____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
tulucy 20:00, 23 mar 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
Ja też lubię hamaczek i książki (z braku hamaczka póki co na kanapie), ale może dlatego nie mogę się oderwać od tego i iść do roboty
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Nowa12 20:06, 23 mar 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Też muszę pomyśleć na zakupem takiej ławeczki, żeby na schodach wiecznie nie siedzieć . Pięknie masz zagospodarowany ogród.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Gruszka_na_w... 20:09, 23 mar 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22072
tulucy napisał(a)
Ja też lubię hamaczek i książki (z braku hamaczka póki co na kanapie), ale może dlatego nie mogę się oderwać od tego i iść do roboty


Przyjęłaś odmienną strategię.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 20:10, 23 mar 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22072
Agatko, dziękuję za ciepłe słowa.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
anna_t 20:13, 23 mar 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Koktajlami mogę się wzmocnić ale dzieci to się za 10 lat pozbede... A tak mi się ta twoja perfekcja podoba
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Gruszka_na_w... 20:20, 23 mar 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22072
anna_t napisał(a)
Koktajlami mogę się wzmocnić ale dzieci to się za 10 lat pozbede... A tak mi się ta twoja perfekcja podoba


Aniu, w dzieciństwie tak skutecznie wbijano mi do łowy, że najpierw obowiązek (to, co konieczne), a potem przyjemność, że już chyba nie umiem się przestawić. Może coś tracę? Nauczyłam się odpuszczać domowe obowiązki, ale w ogrodzie jest trudniej. Wielu prac nie da się odłożyć na później.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
jolanka 20:23, 23 mar 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
A ja sobie ten hamaczek kupię, a co
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Gruszka_na_w... 20:37, 23 mar 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22072
jolanka napisał(a)
A ja sobie ten hamaczek kupię, a co


Mam dwa. Pierwszy wisiał w brzeziniaku zanim nie wpadłam na pomysł, że na tarasie mam potężne dwa słupy. Idealne do montażu haków. Teraz to już mi sie nie chce biegać do brzeziniaka.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies