Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu- to tam- łopatkę mam !

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu- to tam- łopatkę mam !

Gruszka_na_w... 18:35, 26 mar 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22072
Zakrecona napisał(a)


Podobają mi się takie sosny kosodrzewiny, ale tak na poważnie, to dopiero sama się uczę co mi się podoba


Mnie się podobają wyraźne 4 pory roku w ogrodzie. Może to ma jakiś związek z potrzebą obserwacji zmienności bez mojego aktywnego udziału. Dekoracje zmieniają się same.
Świdośliwa



grab i tawuła szara





wilczomlecz mirtowaty- czasem odmawia współpracy



Niskie pierwiosnki coraz bardziej widoczne.

____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 18:42, 26 mar 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22072
makadamia napisał(a)
Wprawiacie mnie w zawstydzenie, bo ja bez problemu sobie odpuszczam


Pewnie Cię wychowywali bezstresowo. Dzień przed maturą moja mama powiedziała mi, że jeśli jej nie zdam, to następnego dnia po ogłoszeniu wyników mam rozpocząć pracę zarobkową. Parę tygodni później ten sam tekst padł przed egzaminem na studia. Bardzo mnie to zmotywowało.

Odpuszczenie źle mi się kojarzy. Jakieś wizje przyszłej katorgi, plag egipskich i takie tam.



____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
polinka 18:43, 26 mar 2019


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Haniu, pięknie wszystko się u Ciebie budzi do życia! Wiosna na całego
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Margerytka40 18:53, 26 mar 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Dobra wiadomość z molinią. Skoro u Ciebie się budzi to za jakiś tydzień do dwóch powinna u mnie, jest nadzieja. Bergenie i u mnie niemrawo się podnoszą choć jutro pewnie znowu na płask będą bo aktualnie mam biało i na noc 5 na minusie ma być.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
tulucy 19:02, 26 mar 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
To u mnie chowanie było podobne, ale ostatnio stwierdziłam, że albo się zachetam, albo odpuszczę trochę. W sumie właśnie, jakie h? ch? W zachetam ? Przez ch mi podkreśla błąd, a przez h wygląda idiotycznie.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Gruszka_na_w... 19:18, 26 mar 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22072
Margerytka40 napisał(a)
Dobra wiadomość z molinią. Skoro u Ciebie się budzi to za jakiś tydzień do dwóch powinna u mnie, jest nadzieja. Bergenie i u mnie niemrawo się podnoszą choć jutro pewnie znowu na płask będą bo aktualnie mam biało i na noc 5 na minusie ma być.


Właśnie w radiu podawali informacje o śnieżycach na Mazowszu. 6 osób dzisiaj zginęło. U mnie tylko zimny północny wiatr i 5 stopni.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 19:22, 26 mar 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22072
polinka napisał(a)
Haniu, pięknie wszystko się u Ciebie budzi do życia! Wiosna na całego


Dzisiaj wreszcie się zabratkowałam.








____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 19:26, 26 mar 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22072
tulucy napisał(a)
To u mnie chowanie było podobne, ale ostatnio stwierdziłam, że albo się zachetam, albo odpuszczę trochę. W sumie właśnie, jakie h? ch? W zachetam ? Przez ch mi podkreśla błąd, a przez h wygląda idiotycznie.


Wszystko jedno jakie ha. Ważne, żeby znaleźć "złoty środek".







____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
mrokasia 19:40, 26 mar 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18027
Ooo, widzę że Twoja molinia się obudziła . To znaczy, że moja ma jeszcze z tydzień-dwa . Nawet nie mogę sprawdzić, bo u mnie zamieć śnieżna była i całkiem biało mam.
Śliczne bratki . Do donic?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
roma2 19:51, 26 mar 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Cześć Haniu Wiosna na gotowo widzę u Cię. Fajnie. Ja tak się zahetałam w poprzednią wietrzną sobotę, że tę, mimo pięknej pogody przeleżałam w łóżku. Piszę przez h, choć by mieć pewność, musiałby wymówić to słowo mój Tato. Inaczej wymawia "ch" i "h". Lubiłam, gdy robił dyktanda .
____________________
Komendówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies