Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ania z Zielonego Wzgórza

Pokaż wątki Pokaż posty

Ania z Zielonego Wzgórza

Aurelllia 10:09, 25 sie 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Aniu ale fajnie działasz Tu ocet, tu grzybki zamarynowane - nic się nie marnuje super Zakupy nowe superaśne
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
AniazZielone... 21:42, 25 sie 2017


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
Patrycja, grzybki owszem pyszota
U mnie nie ma grzybów, zrobiliśmy sobie z synkiem wycieczkę do znajomego, i troszkę nazbieraliśmy
____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
AniazZielone... 21:52, 25 sie 2017


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
Aureliadziękuję. Grzybki fajnie zjeść w zimie, tak jak i cukinie czy ogóreczki. Najlepiej smakują swoje, niż te z chemią. Córka wyczytała, że olej nagietkowy jest dobry na rozstępy, więc po niedzieli robimy jeszcze olej
Zakupy zawsze są fajne, ale staram się za często nie jeździć do szkółki, bo stamtąd nie da się wyjść z pustymi rękami
____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
anek 22:39, 25 sie 2017


Dołączył: 16 sie 2017
Posty: 165
Dzięki Aniu za miłe słowa. Wiem, że mi się uda, bo tak jak Ty mam swoich pomocników. Jestem szczęśliwa, a na swoim kawałku świata, nawet na plastikowym krześle z biedronki[ w moim przypadku] kawa smakuje cudownie, a jak widzę radość w oczach dzieci, to mam siłę góry przenosić, nie tylko gruz.
____________________
Ania W drodze do zieleni
AniazZielone... 22:00, 30 sie 2017


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
Weekendowe zbiory, powoli będę wykopywała marchew do mrożenia, dynie wszystkie już ścieliśmy, bo potrzebowałam dostać się do kompostu.


Taka niepozorna dalia schowała się za liśćmi.

Słonecznik ozdobny "Teddy Bear". W końcu się doczekałam

Zakwitła datura, którą dostałam na urodziny. Zapach ma bardzo intensywny, a kwiat większy niż moja potrójna. Nie można przejść koło niej obojętnie
____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
anek 21:40, 31 sie 2017


Dołączył: 16 sie 2017
Posty: 165
Aniu, poznałam Twój wątek i jestem pod ogromnym wrażeniem. Jakie Ty masz juz piekne zbiory. Ja u siebie mam na razie pietruszkę i seler, bo tylko to mi urosło. Ale jak mi smakuje rosół z moim zielskiem. To wyobrazam sobie Jak Wy zajadacie swoje plony.
____________________
Ania W drodze do zieleni
AniazZielone... 22:01, 31 sie 2017


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
Aniu, troszkę zbiorów mam, ale żadnych rewelacji. Marchew owszem ładna, fasolka miała dopiero drugi zbiór, cebula i czosnek mi się udały, pomidory średnio, a ogórki to już porażka, jeszcze dobrze się nie zaczęły a już skończyły. U mnie pietruszka i seler lepiej nie pisać, ale przynajmniej pomidory nie złapały zarazy
Ważne, że coś się udało, w zeszłym roku seler i pietruszka też nie za bardzo się udały, do trzech razy sztuka, zobaczę w przyszły roku
Największą moją porażką były brokuły i kalafiory, w przyszłym roku zrezygnuję z kapustnych, może z wyjątkiem brukwi
____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
Muszelka 08:04, 01 wrz 2017


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Aniu, witaj
Przejrzałam cały Twój wątek. Czytałam go z wielkim uśmiechem w sercu. Jestem pełna uznania dla pracowitości, zaangażowania i radości całej Waszej Rodziny.
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
AniazZielone... 22:01, 01 wrz 2017


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
Witaj Aniu, cieszę się, że Ci się podobało. Dużo pracy już włożyliśmy w działkę, le też jeszcze mnóstwo pracy przed nami. Teraz nie będzie lekko, bo już koniec wakacji, a dni coraz krótsze, ale damy radę
____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
AniazZielone... 22:12, 01 wrz 2017


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
Dzisiejszy poranek

Ostatnie mieczyki


Maliny zaczęły się, bo koniec wakacji, w przyszłym roku muszę pomyśleć o wcześniej owocujących malinach, ale mąż twierdzi, że one są z robaczkami.
____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies