Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ania z Zielonego Wzgórza

Pokaż wątki Pokaż posty

Ania z Zielonego Wzgórza

AniazZielone... 10:15, 08 wrz 2017


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
Gosiu kusisz
Przyszły tydzień to ja niewiem jak przeżyję. Moja mama czeka na termin w szpitalu, powinni dzwonić w po niedzieli, a to z dnia na dzień mam jeszcze trzech lekarzy, a do tego w piątek wyprzedaż w ogrodzie botanicznym. Chciałabym dotrzeć, ale niewiem czy mi się uda, bo Paweł ma pierwszy basen. Muszę nabrać siły przez weekend.
Będę zmieniała środkową rabatkę, chcę tam posadzić same jeżówki na środku, ale tam teraz rosną dalie i inne kwiatki, muszę je przesadzić, a żeby to zrobić to muszę opróżnić inną rabatkę, a tam kwitnąco i czekam, a jeszcze mamy przesadzać hibiskusa największego.
Dam znać jak będzie luźniej, to bym przywiozła Ci mieczyki od razu
____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
Aurelllia 21:00, 08 wrz 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Aniu ile grzybów
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
anek 22:55, 08 wrz 2017


Dołączył: 16 sie 2017
Posty: 165
Aniu tak mnie ciekawi jak twoja lawenda posadzona po cieciu, przyjęła się?
____________________
Ania W drodze do zieleni
AniazZielone... 12:01, 09 wrz 2017


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
Aurelio, tak grzybów mnóstwo, właśnie skończyłam obierać to co mąż przyniósł rano, wyszedł wieeeeeeelki gar i zapakowałam całą suszarkę głównie prawdziwkami
Aniu, część lawendy się przyjęła, część padła, ale podlałam tylko na początku, potem radziła sobie sama. Mnie albo lawenda nie lubi albo miała złe stanowisko, ale stawiam na to drugie, za dużo cienia. Ostatnio przesadziłam ją na glinę z próchnem z dużą ilością słońca. Na razie się przyjęła. Zobaczymy jak zakwitnie w przyszłym roku
____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
AniazZielone... 15:24, 17 wrz 2017


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
Takie piękne pole słoneczników mijamy po drodze na działkę



____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
AniazZielone... 15:29, 17 wrz 2017


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
Jak już zdjęcia słoneczników, to teraz moje

Zdjęcia mojego truskawnika, zrobionego w zeszłym tygodniu, a drugie zdjęcie po tygodniu
____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
Aurelllia 18:42, 17 wrz 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Cudne to pole słoneczników a truskawnik pomysłowy
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
patrycja 18:49, 17 wrz 2017


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
Piekne pole słoneczników
Moje słoneczniki już przekwitły.
____________________
Patrycja mój ogródek
AniazZielone... 21:52, 17 wrz 2017


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
Aurelio, Patrycjo
Też jestem zachwycona tym polem słoneczników, u nas rzadko się zdarza, ale taka ilość przyciąga wzrok. Moje słoneczniki jeszcze kwitną, bo zaczęły późno i oby jesień była jak najdłuższa i ciepła, żebym mogła na nie popatrzeć.
Truskawnik miał być z rury, ale wyszedł z beczki, jak się sprawdzi zobaczymy, na wiosnę mam nadzieję postawić drugi
____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
anek 09:53, 19 wrz 2017


Dołączył: 16 sie 2017
Posty: 165
Aniu jak bardzo potrzebowałam tego słonecznikowego pejzażu i tych stogów siana. U mnie okropnie zimno, rankami ok.6 stopni, leje, mgła. Te twoje widoczki działają jak gorąca herbata. Truskawki świetnie posadziłaś, powiesz mi jak się sprawdzają, bo mam mało miejsca, więc to by było rozwiązanie.
Pozdrawiam.
____________________
Ania W drodze do zieleni
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies