Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

Kuba 07:09, 11 cze 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Oj trudna noc za Tobą- nauczyciele i uczniowie już prawie na finiszu więc więcej pracy ale czytam zaraz urlop, więc życzę udanego odpoczynku
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
bacowa 07:35, 11 cze 2016


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
lipa rubrum
Tego nazwę muszę poszukać.



Brilantissimum



Drummondi

Iwk4 08:31, 11 cze 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Kuba napisał(a)
Oj trudna noc za Tobą- nauczyciele i uczniowie już prawie na finiszu więc więcej pracy ale czytam zaraz urlop, więc życzę udanego odpoczynku

Hi, hi
Patrzysz na godzinę wpisu...
Obudziłam się, bo za szybko poszłam spać.
W nocy weszłam na wątki i wzdychałam do róż. Niesamowite są. I tyle nazw. Tyle piękności. A moje dopiero zaczną.
Hamilton mi się spodobał.
I jak mogłam spać?
Potem obudził się Zbyszek. Poranne pogaduszki, wspólna kawka o poranku i 5.00 poszłam zrobić fotki przy wschodzącym słonku.
A potem szukaliśmy drzewa w necie. Potrzebuję przy tarasie posadzić.
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 08:38, 11 cze 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
bacowa napisał(a)
lipa rubrum
Tego nazwę muszę poszukać.



Te dwa są fajne. Dzięki za fotki.
Klony też brałam pod uwagę.
Dziś wejdę do szkółki obejrzeć, co mają.
Glediczja trójcierniowa jest u Łukasza. Też mi się podoba.
____________________
Ogródek Iwony II
kasja83 09:20, 11 cze 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Iwonka piękne propozycje...ciekawe co znajdziesz.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
LyraBea 09:25, 11 cze 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
Dzień dobry.
Przycupnęłam z kawką pooglądać, co w Twoim ogrodzie się uśmiecha. Co czytam, wybierasz się na urlop. Podkreślasz, że z eMusiem. Pewnie ostatni raz odpoczywaliście razem całe lata temu, dlatego tak się cieszysz. Wypoczywajcie
Glediczje trójcierniową będę miała u siebie na pewno. Już mam kupioną, ale taką malutką, w donicy. Zakochałam się w niej, widząc okaz u sąsiadki. Zresztą widzę ją codziennie z okna sypialni, jak w oddali pięknym kolorem i pokrojem króluje nad innymi drzewami. Przyjrzyj się na moich zdjęciach robionych z góry. To najbardziej jasne, niemal żółte drzewo tak po środku z lewej strony od domu sąsiada, to właśnie Glediczja. Tak wiec Glediczja na 100% tak, tylko pamiętaj, że ona ma takie ciernie na pniu. Chyba są odmiany jakieś bez, ale ta trójcierniowa zdaje się ma na bank. Weź to pod uwagę, jeśli planujesz takie drzewko gdzieś w pobliżu, przy tarasie
____________________
Beata
Malgosik 23:39, 11 cze 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Może ja też wykorzystam kompost i coś tam posieję?
Tylko co?
Zapraszam do mnie na spacer po ogrodzie, bo nareszcie wstawiłam więcej zdjęć w szerszej perspektywie.
____________________
Ogród na glinie
Iwk4 06:52, 12 cze 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Malgoś byłam u ciebie wczesnym rankiem. Fajnie się już zrobiło po całości u ciebie.
I byłam nawet bez zaproszenia. Wczoraj z ogrodu późno wróciłam i padłam po kąpieli. Dziś pokażę, co robiłam. Zbyszek kupił mi drzewo.
A właściwie dwa.
Już posadzone
____________________
Ogródek Iwony II
Malgosik 13:17, 12 cze 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Iwk4 napisał(a)
Malgoś byłam u ciebie wczesnym rankiem. Fajnie się już zrobiło po całości u ciebie.
I byłam nawet bez zaproszenia. Wczoraj z ogrodu późno wróciłam i padłam po kąpieli. Dziś pokażę, co robiłam. Zbyszek kupił mi drzewo.
A właściwie dwa.
Już posadzone


Ty to też pędzisz jak szalona. Drzewo za drzewem.
____________________
Ogród na glinie
szemusia 14:15, 12 cze 2016


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Odnoszę wrażenie, że Twój ogród, Iwonko, z gumy jest Zmieścisz kolejne dwa drzewka? Świetnie, że jest jeszcze miejsce na chciejstwa

Slicznie, kwitnąco już u Ciebie. Rabatki wydoroślały, takie dostojne się zrobiły
Doczytałam, że na brązową trawkę narzekasz, że wyginęła. Ja miałam bronze form, 3 lata chyba to była najmniej angażująca mnie roślinka - super przyrastała, łatwa do podziału (oddzielony z kępki kawałek zawsze się przyjmował), bez problemu zimowała(nawet ta sadzone z podziału jesienią) - aż do tegorocznej zimy, gdzie większość wyginęła I bądź tu człowieku mądry...
O spotkaniu doczytałam. Wierzę, ze takie imprezy niesamowicie ładują akumulatorki

Pozdrawiam niedzielnie
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies