Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

Iwk4 18:26, 16 mar 2019


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Basiu, Odessanum rośnie mniejszy, można go ciąć, w szkółce prowadzony jest w kulkę
czerwiec 2018



Ten przy tarasie faktycznie może rosnąć duży, u mnie od domu rośnie w odległości 5 metrów i pokrój korony ma jak rozłożysty kielich.

W przyszłym roku już go przytnę. W tym roku się zgapiłam, bo teraz na cięcie klonów jest już za późno. Jak był czas na cięcie, M był uziemiony przez chorobę, a ja za krótka jestem
Szczepione faktycznie rosną mniejsze. U mnie ma robić za parasol.
____________________
Ogródek Iwony II
agata19762 18:39, 16 mar 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Cieszy ta wiosna każdego z nas.
Ciemierniki masz ładniutkie.
Ja też dzisiaj szalałam w ogrodzie.

Pozdrawiam ☺
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Katkak 19:26, 16 mar 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Iwonkaja swojego klona tnę kilka razy w roku, w zależności jak za szybko śmignie to ciach, nie patrzę na czas. Robię tak od kilku lat, bo inaczej byłby już wielkim drzewem. Fakt, że to klon samosiejka, ale Cromson Sentry jak mi za wysoko wybija to też go tnę kiedy mi się podoba. Dobrze to znoszą.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
HannaR 21:41, 16 mar 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Iwk4 napisał(a)

Myślisz, że lepiej rozplenice niż RB?


Jeśli się tam pnie bluszcz to będzie równie dobrym tłem jak cisy.

Lady U jest podobno ogromna, więc czy tam się zmieści? ML jak dla mnie jest za wysoki w to miejsce, ale ja się nie znam. Jak nie rozplenice to red barony też tam nieźle wyglądają.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
HannaR 21:46, 16 mar 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Iwk4 napisał(a)
W nocy strasznie wiało, dzisiaj też, a ja miałam zaplanowaną pracę w ogrodzie, więc trochę popracowałam w części, gdzie mniej wiało w zaciszu. Pogodynka pokazywałą 39 km/h w nocy. Wczoraj kupiłam kilka bratków i zostawiłam na zewnątrz na stole. Pół nocy się martwiłam, czy ich nie wywiało po ogrodzie. O czwartej nie wytrzymałam, ubrałam się i wyszłam na dwór. Bratki nadal były na miejscu, ale zabrałam je do domu. Wreszcie mogłam spokojnie zasnąć...



Nie spać z powodu bratków! To dopiero zaangażowana ogrodniczka .
Mój syn dziś leci z Londynu na Filipiny. Też nie będę spać...
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
Joku 22:33, 16 mar 2019


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 11944
Iwk4 napisał(a)






Ależ mi się ta kompozycja podoba. Pięknie ją wymyśliłaś.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Anda 12:14, 17 mar 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Iwk4 napisał(a)

Ewuniu, masz jakieś swoje ulubione?


Penstemony już wiesz, a kukliki to Geum Bell Bank
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 12:14, 17 mar 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Slicznego masz psiaka
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
GorAna 13:17, 17 mar 2019


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 15846
Iwonko, podziwiam Twoją wiosenną kompozycję i powtórzę za Julą...pięknie to wymyśliłaś
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Dragonka 18:48, 17 mar 2019


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Iwonko, dziękuję, że chciało Ci się wyszperać zdjęcia klonika dla mnie Piękny i jeden i drugi, i jednak klona bym brała pod uwagę zaraz po brzozie, choć dziewczyny podsuwały mi inne drzewa jak jarząbki- to te mi do gustu nie przypadły przez kształt liści. A klony są piękne i już Na razie będę wzdychać do Twojego, bo do tematu drzewa muszę podejść na spokojnie i bez hurraaa ( jak przy większości moich ogrodowych chciejstw) jednak nie widzę nic innego na razie godnego następcy klonika
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies