Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 07:27, 28 maj 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
tulucy napisał(a)
To jak ja sobie amanogawę wiozłam m się tylko zdenerwował, bo jakaś uszczelka się zgniotła ale sam pakował w końcu...
no jak sam pakował ja to byłam pewna że wejdzie do środka ale trochę zabrakło. Na upartego może by dało radę tylko mogłaby się za nadto zgnieść a to ostatnia sztuka była. Nie mogłam ryzykować. W pobliżu tylko tam one się w ostatnich latach pokazały
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
MartaCho 07:32, 28 maj 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
Śliczny okaz! Niech rośnie zdrowo!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
sarenka 07:46, 28 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Co za platana kupiłaś?
Pokazałam zdj mężowi,że da się, więc może się przekona
____________________
Magda W samym sloncu
inka74 08:54, 28 maj 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
AnnaCh napisał(a)
O kurtka Na to chyba się mój M nie zgodzi
kwestia perswazji? Na czarny garaż się zgodził )
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
UrsaMaior 09:19, 28 maj 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Iwonka, Twoje tempo powoduje, że jestem bardzo zmęczona i muszę się czym prędzej kawy napić
____________________
ogród pod lasem
inka74 09:29, 28 maj 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Monia81 napisał(a)
Iwonka aleś przytachała piękny okaz i to jego docelowe miejsce przy huśtawce? no i wciąż podziwiam tą huśtawkę, no wyszła rewelacyjniebuźka
Jeszcze kombinuję czy go trochę inaczej nie posadzić. Musi mi zakrywać klimatyzator i balkon sąsiada bo dokładnie mam na nie widok z tarasu i mnie trochę denerwują. Jednocześnie chodzi mi po głowie poprowadzenie tego platana w inny sposób. Myślę i czekam na żagiel bo eM się uparł na zawieszenie żagla. OK, spróbujemy

Edit: huśtawka jeszcze będzie trochę tuningowana ale już i tak jest super. Twój mąż jest zdolny, też mógłby taką zrobić. W razie potrzeby służę wymiarami bo wstrzeliliśmy się w 10-tkę
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 09:32, 28 maj 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Helen napisał(a)
Iwonka, dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Fajny transport.
Praca mnie nauczyła, że jeżeli nie da się w jeden sposób to zawsze należy próbować w inny. No nie ma po prostu jednego rozwiązania różnych problemów. A Polak (Polka) potrafi
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 09:36, 28 maj 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Magleska napisał(a)
Iwonka ... Bardzo fajny zakup❤️.. Ja też tak często jeżdżę .. Ale Platana nie zmieściłam i na szczęście mi go przywieźli ze szkólki
Gdzie go posadzisz?
Tu był chwilowy problem z transportem od nich i nie chciałam płacić prawie połowy kwoty drzewa za transport.
Będzie gdzieś na linii taras - balkon i klimatyzator sąsiada. poprzedni był dobrze posadzony ale huśtawka zmieniła trochę ilość miejsca i się zastanawiam.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 09:49, 28 maj 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Johanka77 napisał(a)
No powiem Ci, że moja się zmieściła...
Zaległa na tablicy rozdzielczej



A platana tez miałam dziś na oku, tylko on za duży na moją skarpę...
Ale piękny był....
widziałam, widziałam, wczoraj już mnie trochę zmęczenie zmogło i mało pisałam. Powiem tak - to był bardzo dobry wybór mimo iż trochę "monotematyczny" ale bardzo pasujący do całości ogrodu i do tego miejsca. Dla mnie taki ogród jak twój byłby ogromnym wyzwaniem. Za bardzo lubię rośliny i mam zbyt dużo chciejstw i chyba pomysłów co chwila innych, aby być w stanie zachować konsekwencje a ona przy ogrodach nowoczesnych jest bardzo ważna. Także podziwiam cię i to bardzo.

Ten platan to mniejsza odmiana kulista Gumball ale też kiedyś może być potężnym drzewem, w sensie pień bo to wersja szczepiona na podejrzewam zwykłej. I teraz się czy bliżej huśtawki czy pomiędzy huśtawką a kostką czy bliżej kostki. Musi mi żagiel przyjść i wtedy obliczę zasięg korony i jak cień będzie się układał bo on oprócz zakrycia domu sąsiada powinien też trochę mega słoneczny taras osłonić i miejsce przed nim gdzie rozstawiamy stół jak są goście
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 09:49, 28 maj 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
MartaCho napisał(a)
Śliczny okaz! Niech rośnie zdrowo!
CMOK! ))
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies