Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 09:50, 28 maj 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
sarenka napisał(a)
Co za platana kupiłaś?
Pokazałam zdj mężowi,że da się, więc może się przekona
Gumball ale droga krótsza do pokonania niż z Warszawy i ja kratki nie mam. I korona mniejsza niż Umbry bo ta do środka też nie wchodziła ale i przez okno też nie.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 09:52, 28 maj 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
UrsaMaior napisał(a)
Iwonka, Twoje tempo powoduje, że jestem bardzo zmęczona i muszę się czym prędzej kawy napić
Z różnych powodów chcę rewolucje zakończyć przed połową czerwca stąd wszystko dzieje się na raz. Potem spokój będzie do jesieni
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
mrokasia 09:58, 28 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
inka74 napisał(a)
Z różnych powodów chcę rewolucje zakończyć przed połową czerwca stąd wszystko dzieje się na raz. Potem spokój będzie do jesieni


Aha, już to widzę
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Monia81 21:17, 28 maj 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
inka74 napisał(a)
Jeszcze kombinuję czy go trochę inaczej nie posadzić. Musi mi zakrywać klimatyzator i balkon sąsiada bo dokładnie mam na nie widok z tarasu i mnie trochę denerwują. Jednocześnie chodzi mi po głowie poprowadzenie tego platana w inny sposób. Myślę i czekam na żagiel bo eM się uparł na zawieszenie żagla. OK, spróbujemy

Edit: huśtawka jeszcze będzie trochę tuningowana ale już i tak jest super. Twój mąż jest zdolny, też mógłby taką zrobić. W razie potrzeby służę wymiarami bo wstrzeliliśmy się w 10-tkę


Iwonka a to jak chcesz poprowadzić tego platana? nie w kulkę? może kiedyś swojego eMa namówię, teraz ma za zadanie wyłożyć placyk na ognisku i ścieżkę poprawić, więc chłopina ma co robić buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
inka74 21:37, 28 maj 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
Kasia, no co, nie wierzysz?

Monia zastanawiam się bo jeszcze jedna opcja taka talerzowa bardziej przyszła mi do głowy
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 21:56, 28 maj 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
Dziś skuszona zdjęciami Gałgasi i widząc zwiększone zapotrzebowanie na hostę Devon Green pojechałam takowe zakupić bo telefonicznie ustaliłam, że są lokalnie dostępne. No lokalnie jak lokalnie, 30 km ode mnie ale co tam. Oczywiście wpadłam na ostatnią chwilę do ZP. I oczywiście jak to nie wyszłam tylko z tym co miałam ale z kilkunastoma doniczkami. Między innymi udało mi się zakupić takie cudo - kuklik Bohema Pink. Powiem tak - jest absolutnie piękny!!! Duże kwiaty, falowane, wielowarstwowe. Patrzą w górę i podobno długo kwitną. No cudo.
Tu skitrane w samochodzie


A tu na rabacie pokazowej. Posadzę je tak, abym widziała je z tarasu. Żałuję, że więcej nie było ale i tak się cieszę, że udało mi się je zakupić. Sadzonka spora, taka napakowana.


Z kuklikami przywędrowały hosty Dewon Green. Piękne są. Ten kolor jest niespotykany, głęboki i błyszczący, jak nawoskowany. I sadzonki bardzo zacne, ostatnie 3 duże donice zabrałam. Ale jeszcze małe były na polu.

____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Monia81 21:59, 28 maj 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
No powiem ci też bym się skusiła na tego kuklika, cudo no ciekawy masz pomysł na platana, będę podglądać... buźka
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
TAR 22:01, 28 maj 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7289
ale zazdroszcze tego kuklika, sliczny.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
MartaCho 22:50, 28 maj 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
Kuklik przepiękny! Radość z takich udanych zakupów!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Johanka77 22:55, 28 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Tu też napiszę, że piękne
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies