Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

Helen 13:49, 30 gru 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8356
Iwonka, świetne podsumowanie
____________________
Helen - Hortensjowo
inka74 14:39, 30 gru 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Dziewczyny latały z Anią po rabatach a ja robiłam dokumentację zdjęciową jak ona sadzi. Mam z setkę zdjęć z bliska robionych tego co na rabacie siedzi nie takich ogólnych jak przytoczone ale takich fragmentów rabaty. Tego nie da się skopiować tak jeden do jednego ale jest fajną lekcją poglądową Ania ma ogromną intuicję i wiedzę w doborze roślin.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kokesz 17:52, 30 gru 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
Ach, szkoda, że mieszka tak daleko...
Zazdroszczę, że macie ją na wyciągnięcie ręki
Bardzo często wracam do zdjęć jej ogrodu ale zobaczyć go na własne oczy byłoby jeszcze lepszym doświadczeniem
I jeszcze ogrody Izy Ursy, Aprilka, Agaty Brzozowej i Twój
Byłabym ogrodowo spełniona
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Helen 17:59, 30 gru 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8356
Renia, chyba byś musiała dłuższy urlop w okolicach stolicy zaplanować
____________________
Helen - Hortensjowo
Monia81 18:54, 30 gru 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
No u Ciebie Iwonko to troszku nadrabiania w czytaniu było obejrzałam cudne zdjęcia porównawcze, ależ wszystko się zmieniło, piękne zakątki w ogrodzie wyczarowałaś i jeszcze nie jednym nas zaskoczysz a w nowym roku życzę samych szczęśliwych chwil, dużo wspaniałych spotkań i realizacji pomysłów buziaki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Kokesz 19:01, 30 gru 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
Helen napisał(a)
Renia, chyba byś musiała dłuższy urlop w okolicach stolicy zaplanować


Hahaha
Jak napisałam ile ogrodów chciałabym zobaczyć, też sobie pomyślałam, że dnia by nie starczyło
Chociaż kiedyś u Izy Ursy czytałam, że dziewczyny robiły taki objazd po swoich ogrodach więc może się da
Musimy się wprosić
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
April 19:07, 30 gru 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
Dziewczyny, Mazowsze zaprasza
Ze spaniem nie ma problemu, zawsze się coś zorganizuje. U mnie już nie raz goście nocowali i przeżyli
____________________
April April podbija las Mazowsze
Helen 19:14, 30 gru 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8356
Jola, Ty nas tak nie zapraszaj, bo gdyby nie ta korona, to pewnie już byśmy były
____________________
Helen - Hortensjowo
UrsaMaior 19:46, 30 gru 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8324
Kokesz napisał(a)


Hahaha
Jak napisałam ile ogrodów chciałabym zobaczyć, też sobie pomyślałam, że dnia by nie starczyło
Chociaż kiedyś u Izy Ursy czytałam, że dziewczyny robiły taki objazd po swoich ogrodach więc może się da
Musimy się wprosić


Wszystko się da, ale czy w jeden dzień? Nie sądzę Ja, Kwartet i Łucja jesteśmy w kupie, Jolanka i Mrokaśka nieco dalej, potem April i Zana jeszcze trochę dalej. Kaśka i Iwonka też blisko siebie chyba? Jest co zwiedzać Aaaa jeszcze Makadamia przecież.
____________________
ogród pod lasem
Kasia_CS 22:14, 30 gru 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
UrsaMaior napisał(a)
Ja śpię, tylko czasem kontrolnie otwieram oko

Co do Kwarteta, są tam chyba wszystkie kolory, o jakich można zamarzyć. Zawsze u niej włosy z głowy rwę, że u mnie las i nie mogę niczego zgapić Ania ma dar do kolorów, dobiera tak, że podkreślają się i wyglądają bardziej efektownie niż posadzone solo. Uwielbiam jej ogród, choć stresuje mnie niemożebnie hahah;D

kwintesencja w kilku zdaniach! Tęsknię bardzo za tym miejscem, bo zawsze mi go za mało i trudno się nacieszyć podczas każdorazowej wizyty- jest w nim to mega coś!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies