Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

Agatorek 17:37, 05 wrz 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13199
Niezłe zestawienie


A korzystacie z „sadzarek” do cebulek, czy łopatką?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Gosiek33 18:43, 05 wrz 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Piękne te tulipany szczególnie gdy sadzisz w takich ilościach

Mnie, po zeżarciu przez myszy najlepszych moich cebulek, przeszła chęć do sadzenia, szkoda mi tylko Queen of Night i Purple Pion. Będę podziwiać u Ciebie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
antracyt 19:11, 05 wrz 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11649
inka74 napisał(a)



Pierwszy i drugi na liście z liliowatych Sapporo oraz Doll's Minuet w tle

Cieszę się, że Sapporo jest lekko muśnięte żółcią. Kupiłam cebulki i po fakcie zaczęłam się zastanawiam, czy kwiaty nie są przypadkiem w odcieniu zimnej bieli. Uspokoiłaś mnie zdjęciami
Zastanawiałam się jeszcze nad Yellow Crown, ale te z kolei wyglądały na zbyt żółte. U Ciebie są raczej maślane, może jednak się na nie skuszę.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
inka74 19:31, 05 wrz 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Agatorek napisał(a)
Niezłe zestawienie
A korzystacie z „sadzarek” do cebulek, czy łopatką?
Sadzarka firmy na G. Polecam
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
ryska 19:38, 05 wrz 2021


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11603
Pospacerowałam wirtualnie po Twoim pięknym ogrodzie. Super nagrania na instagramie.
Kolekcję tulipanów masz zacną.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
TAR 19:42, 05 wrz 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7298
obejrzalam filmiki, normalnie inaczej odbieram Twoj ogrod, jest pieknie, fotki nie oddaja jak ładnie w rzeczywistosci.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
inka74 21:05, 05 wrz 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Gosiek33 napisał(a)
Piękne te tulipany szczególnie gdy sadzisz w takich ilościach

Mnie, po zeżarciu przez myszy najlepszych moich cebulek, przeszła chęć do sadzenia, szkoda mi tylko Queen of Night i Purple Pion. Będę podziwiać u Ciebie
Gosiu, niestety tulipany wymagają ilości, aby w pełni je docenić. Tak min. 30-40 sztuk jednej odmiany już coś daje. Niestety Purple Pion nie jestem w stanie dostać od 2 lat. W tym roku już go chyba nie zobaczę.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 21:08, 05 wrz 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
antracyt napisał(a)

Cieszę się, że Sapporo jest lekko muśnięte żółcią. Kupiłam cebulki i po fakcie zaczęłam się zastanawiam, czy kwiaty nie są przypadkiem w odcieniu zimnej bieli. Uspokoiłaś mnie zdjęciami
Zastanawiałam się jeszcze nad Yellow Crown, ale te z kolei wyglądały na zbyt żółte. U Ciebie są raczej maślane, może jednak się na nie skuszę.
Sapporo jest bardzo ładnym tulipanem, Nie jest to taka zupełnie czysta biel
Myślę, że będziesz zadowolona
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 21:15, 05 wrz 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
ryska napisał(a)
Pospacerowałam wirtualnie po Twoim pięknym ogrodzie. Super nagrania na instagramie.
Kolekcję tulipanów masz zacną.
Na razie jeszcze się uczę jak robić tego typu filmiki ale udało mi się przynajmniej częściowo pokazać to, co widzę na co dzień.
Tulipany kocham, tak samo jak róże. Mimo iż co roku psioczę, że już siły nie mam, to i tak kupuję i sadzę
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 21:20, 05 wrz 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
TAR napisał(a)
obejrzalam filmiki, normalnie inaczej odbieram Twoj ogrod, jest pieknie, fotki nie oddaja jak ładnie w rzeczywistosci.
dziękuję!!! A przecież tyle szerokich kadrów daję, czasami mi się wydaje, że wiecznie jest to samo i już wszystko znacie, niczym nie zaskoczę. )))
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies