Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 10:33, 29 sty 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14877
sarenka napisał(a)
To jest to miejsce gdzie wcześniej stał czołg? Jak będzie ciepło trzeba się będzie z rodziną wybrać
Tak, to tam a tego czołgu szkoda. Można było przestawić go pod lasem. To po prostu był kawałek naszej historii a oni dorobili do tego ideologiczną historyjkę.

Tam dla dzieciaków jest świetny plac zabaw. Nie pokazywałam tu ale naprawdę warto. Obok jest lodziarnia lub McD. Jak kto woli.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
sarenka 10:37, 29 sty 2022


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
inka74 napisał(a)
Tak, to tam a tego czołgu szkoda. Można było przestawić go pod lasem. To po prostu był kawałek naszej historii a oni dorobili do tego ideologiczną historyjkę.

Tam dla dzieciaków jest świetny plac zabaw. Nie pokazywałam tu ale naprawdę warto. Obok jest lodziarnia lub McD. Jak kto woli.

Widziałam to miejsce przejeżdżając. W tym roku się tam na pewno wybierzemy
____________________
Magda W samym sloncu
inka74 10:39, 29 sty 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14877
Wiolka5_7 napisał(a)
Fajne miejsce
Duże drzewa,łany traw,architektura ... W ciągu sezonu musi być tam pięknie
Jest ładnie już od początku wiosny. Porobię zdjęcia w sezonie to pokażę.

Najbardziej cieszy, że jak robili nowy projekt to tak, aby jak najwięcej drzewostanu zostawić. Fajnie bo te drzewa, niektóre mają po prawie 150 lat.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Wiolka5_7 10:55, 29 sty 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20324
inka74 napisał(a)
Jest ładnie już od początku wiosny. Porobię zdjęcia w sezonie to pokażę.

Najbardziej cieszy, że jak robili nowy projekt to tak, aby jak najwięcej drzewostanu zostawić. Fajnie bo te drzewa, niektóre mają po prawie 150 lat.


Super,zatem czekam na fotki

Tak to bardzo cieszy , że nie wycięli tak starych drzew jak to w innych miastach robią.
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
nicol21 11:40, 29 sty 2022


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10211
Bardzo przyjemny spacer! latem na pewno pięknie tam jest. Ba - wczesną wiosna z takimi młodymi listkami, które przepuszczają duzo słonca.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Mirka 16:16, 29 sty 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
inka74 napisał(a)
przez ostatnie kilka lat bardzo się moja mieścina zmieniła. Jednak co znaczy dobry gospodarz. Wcześniej był przedstawiciel "miłościwie" nam panujących i niczego konkretnego nie było. Tylko plany i inwestycje niszczące środowisko oraz specjalne umowy na "konsultacje" dla kolegów z partii. Obecna burmistrz jest drugą kadencję i mimo, że niestety rada miasta stara się jej utrudniać życie (partyjni a ona bezpartyjna, i ta polska zawiść jak ktoś inny jest u steru) to i tak robi bardzo dużo dla miasta. Poprzednik tylko skwerki poświęcone następnym "świętym" fundował. A ona i drogi rowerowe, ronda, 2 tunele kolejowe bezkolizyne, rewitalizacja 2 parków miejskich, kilku skwerów, klimatyczne rzeźby, dni Wołomina, parkingi przy stacjach kolejowych, bilety strefowe, autobusy z Warszawy miejskie, oświetlenie świąteczne zawsze też jest. Poszczególne kamienice komunalne odnawia. Jeszcze jest fura pracy bo przez lata teren był mega zaniedbany ale tu się naprawdę przyjemnie teraz mieszka.

Hm ciekawe to co piszesz. Za poprzednich miłościwie panujących u mnie w gminie nic się nie działo w porównaniu do tego co dziś a Burmistrzem jest mój kolega i jest bez partyjny . Tak że wiem to i owo.
Pozdrawiam prawie wiosennie
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
April 14:14, 31 sty 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 9910
Hejka
Pisałaś u mnie żeś zahibernowana a ja tu nic takiego nie stwierdzam. Plany wiosenne się rozkręcają, kolejne kątki będziesz zmieniać. Spacerki uskuteczniasz. Nigdy w tym parku nie byłam. Może warto się przejść. Fajnie te kortenowe słupki wyglądają. Myślałam że to oświetlenie.
pozdrawiam
____________________
April April podbija las Mazowsze
inka74 19:23, 31 sty 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14877
Wiola, Ewelina - coraz bardziej lubię to moje miasto.

Mirka, no niestety. Takie życie

Jola - hibernowałam się przez miesiąc. Mało mnie gdziekolwiek było. Zagrzebałam się w książki. Tylko na miesiąc, nie tyle co ty Plany już były wcześniej, teraz je tylko spisałam. Te kortenowe słupki to właśnie lampy
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 19:29, 31 sty 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14877
A z nowych lektur kupiłam taką


I kombinuję gdzie by tu warzywka posadzić. Na razie chyba wsadzę jarmuż w rabaty. I jeszcze jedną skrzynię zrobię może na działce u teścia coś posadzę na próbę...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
antracyt 19:33, 31 sty 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Ja mam na rabacie wiejskiej jarmuż już 3 rok. Po kwitnieniu ścinam na krótko i znowu odrasta
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies