Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 18:13, 31 sie 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Hortensjowo - Vanille-Fraise Renhy


Pinky Winky raz jeszcze


Wim's Red


Great Star i Candlelight


Tej to nazwy chyba nie uda mi się zapamiętać - Hayes Starburst
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 18:19, 31 sie 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Polar Bear - kiedy on będzie ładny??? drugi sezon


I różnica w wielkości kwiatów i sztywności krzaczka - Limelight 2 sezon leży na ziemi i kwiczy


Limelight na pniu - 4 sezon chyba już... sztywny i gruby jakkolwiek by to nie zabrzmiało
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 18:26, 31 sie 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Na tej rabatce pod oknem salonowym mam jeszcze Phantom - cudny jest


Strong Anabelle leżąca i zielona


i potwory, które zjadają mi wszystko co leci, one i osy
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 18:32, 31 sie 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
I ogólnych kilka ujęć ogrodu pod koniec sierpnia - od strony podjazdu/wejścia do domu
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 18:43, 31 sie 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Prawy narożnik - wciąż front


i widok na tyły


i boki
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kasia_CS 19:41, 31 sie 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
inka74 napisał(a)


Tej to nazwy chyba nie uda mi się zapamiętać - Hayes Starburst


Ależ z niej pięknotka Lubię takie mini kwiatuchy :Pierwszy raz chyba się spotykam z tą odmianą..

Ale Boscobel jest ładniutka!!

Palenisko naprawdę świetnie się wpisało w to miejsce, podoba mi się I zazdroszczę leżaczka bardzo - widziałam w innym wątku takie i już nawet mojemu eM pokazywałam, że fajnie byłoby takie mieć Tylko mnie nie poparł, bo nie bardzo co z nim potem zrobić....
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
inka74 20:10, 31 sie 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Kasiu - no fakt - przechowywanie mebli ogrodowych jest ciężkie jak miejsca nie ma. Ew. można pokrowiec kupić i może u was za te filary wstawić lub powiesić na ścianie/filarze od środka
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kasia_CS 20:15, 31 sie 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Chcemy zabudować szafą całą tą przestrzeń przy jednym z filarów. Przy drugim jest skrzynia i musi być troszkę miejsca, żeby przed nią stanąć

Do tej pory nasze ogrodowe rzeczy wywoziliśmy na zimę do tesciow, ale to trochę uciążliwe.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
anulajda 22:16, 31 sie 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
Och jak ja lubię tyle fotek ogrodowych oglądać i nie wiem co Ty chcesz od tej swojej trawy,na fotkach widać że ma się bardzo dobrze,tylko przegrabić wystarczy mocno i dla gęstości dosiać. Różyczki zachwycają mocno ale Lady of Shalott,MW i Boscobel naj,naj a o hortkach nie wspomnę ,gdzie Ty to wszystko mieścisz.
U mnie wielkość kwiatów Limek nie nadążają za sztywnością pędów i po deszczach zwisają mocno co mnie zniechęca do nich.Ale potfory mam takie same,be
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
inka74 07:07, 01 wrz 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Aniu - aparat dorwałam więc trochę fotek jest Mieszczę (jeszcze!) wszystko na 624 metrach a prawdę mówiąc utykam i tnę rośliny, dużą ich większość. Odmiany staram się też mniejsze wybierać ale niektóre mnie zaskakują. Rozsadzam to co za duże i oddaję w dobre ręce lub do mamy na działkę.

Trawa - składa się z kończyny, perzu, trawy takiej szorstkiej pastewnej, mniszka i dopiero na samym szarym końcu trawy takiej miękkiej. Jak krótko ścinasz nie widać mocno na zdjęciach. Marzy mi się taki gęsty dywanik. Mięciutki i uginający się pod stopami bosymi. Na razie w zbliżeniu mam to



Jakbym porządek tu chciała zrobić to 3/4 z trawnika do kosza leci bo nie nawet na kompost. Siana trawa zawsze będzie miała tu ciężko bo wkoło mam nieużytki.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies