Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

tulucy 21:29, 28 sty 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
W sumie to mnie też jakoś stan / wygląd ogrodu zimą nie martwi... To nie jest miejsce często odwiedzane o tej porze roku
Moje znowu dużo nie pokażą, jak je zacznę przesadzać
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
inka74 21:33, 28 sty 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
No u ciebie rewolucja na całego będzie. Baaardzo jestem jej ciekawa bo kształt mi się podoba.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
tulucy 21:50, 28 sty 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Nawet nie wiesz, jak już kombinuję, co i jak. Na razie wymyśliłam, że wycinam nowe rabaty, tam przesadzam / wsadzam co się da. Co się nie da, idzie do donic, na przechowalnik. M wtedy nie rozezna, ile dokupiłam nowych roślin
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
jolanka 08:43, 04 lut 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Iwonka, pokazałam u siebie dla Cię szekspirka
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Anda 08:47, 04 lut 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
inka74 napisał(a)

Mam w miarę sprecyzowane do jakiego efektu dążę. Uwielbiam takie pełne, przenikające się rabaty, które kwitną od wiosny do jesieni. W zimę może być dla mnie łyso. Zobaczymy w tym roku czy mi się to uda to osiągnąć choć w malutkiej części. Czekam na wiosenną eksplozję cebulowych. A potem na róże. Powinny już pokazać co potrafią.


Mamy taki sam gust Zimą też może być u mnie łyso. Ogród śpi i ja z nim
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
anna_t 10:56, 04 lut 2018


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Ja zima też się nie przejmuje zresztą wiosną poza frontem też nie
Ja planuje zmiany na różance też ale może tylko część będzie róż do przesadzenia bo głównie zywoplicik bukszpanowy będę prostopadle przesadzać. Koło zataczam, mówię ci Iwona sama mam już siebie dosyc
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
inka74 06:53, 06 lut 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Wczoraj śnieg przykrył ogród kołderką. I dobrze bo mega zimno jest jednak. W sumie i w zimę jest trochę elementów strukturalnych do oglądania. No mi taka zmienność pasuje bo potem jak to wszystko się na wiosnę i lato rozwinie to jest na co czekać i co oglądać. Pewnie to dużo zależy od wielkości ogrodu.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 07:10, 06 lut 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
No nie mogę też powiedzieć że jest totalnie łyso i płasko. To też ma swój urok

Miłego dnia!

____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
tulucy 08:05, 06 lut 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Idź babo nie grzesz

Porządek masz na rabatach... Sprzątałaś byliny jesienią?
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
inka74 09:00, 06 lut 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Sprzątałam. Przez deszcze miałam wrażenie, że jest ryzyko grzyba i nie chciałam aby się roznosiło. Róże w tym roku nie ruszałam ale tylko kilka zostało w pełnym ulistnieniu np. mam takiego potwora Eden, cała nadal w liściach. Nie wiem czy ją da się kulkować bo poszła w górę a kwiatów prawie nie było. Ona sztywna jest. W sumie na wiosnę zobaczę co da się zrobić ale w tym tempie jak będzie rosła to trzeba będzie ją mocno ciąć
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies