Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 21:44, 19 sty 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Ech jutro to by mi się przydało na plusie. Przynajmniej w dzień.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
jolanka 22:36, 19 sty 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Jak się czujesz?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
inka74 00:50, 20 sty 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Żyję antybiotyk pomógł
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Zagajanka 17:42, 20 sty 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
inka74 napisał(a)
Ciekawe jak bardzo dojrzałych )) w sumie banany jednak z książki wyrzucili albo na stronie go dodali. ))
Ogólnie mają fantazję do opisów i kwiatu i zapachu. Czasami ciężko tych "nut doszukać się fizycznie.

Niestety mój Falstaff miał mnie w tym roku w nosie i nie zobaczyłam ani jednego kwiatka

W mojej wersji z 2015 r zapach Falstaffa jest opisany jako "owocowy". Banan w sumie to owoc, można by rzec
A zobacz w swojej nowej English Roses, jako ciekawostkę, czy też masz zdjęcie pnącego przy ścianie Falstaffa? Tp dopiero piękny widoczek... Mam dwa krzaczki, jeden kulkowałam, ale takiego zjawiskowego stanu rzeczy nie udało mi się na razie otrzymać.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Gruszka_na_w... 17:50, 20 sty 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Nieźle Cię zasypało. U nas zero śniegu, a na rabatach przedwiosennie. Nawet tulipany zaczęły wyłazić.
Zdrówka życzę!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Anda 18:00, 20 sty 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Dalej zima trzyma?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
inka74 23:19, 20 sty 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Oj, zima trzyma. Zasypana jestem totalnie. Śnieg z podjadu stworzył półmetrowe zaspy. Ale to dobrze bo roślinki schowane już niedługo ma być ładnie
Janko ja nic nie znalazłam u mnie o Falstafie. A taki w wersji pnącej mi się marzy po prostu
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Monia81 09:43, 21 sty 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Iwonko zdrówka życzę, u mnie dziś ten śnieg dowalił...
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
SlonecznyOgrod 18:50, 27 sty 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Witaj Iwonka, ostatnio u Ciebie byłam przed 240stroną, później juz chyba nie, chociaż jeszcze kojarzę jak lustra dobierałaś. Ale po tej 240str później zaraz placyk zrobiłaś i juz tego nie widziałam , dziś zajrzałam do Ciebie zobaczyć co słychać i juz sie melduję
Muszę Ci przyznać, że pomysł z placykiem rewelacja, bardzo mi się podoba. A i natrafiłam na zdjęcia z 2014 roku takie porównawcze i powiem Ci, że ogród wypiękniał, rabaty się mocniej wyrysowały, płoty wygladają super, narożnik wyraźny, no pięknie już wszystko wygląda. A sam trawnik taki gęsty, zieloniutki się zrobił, a ze żwirkiem pięknie kontrastuje ( a ja żwirek bardzo lubię). Bardzo korzystne zmiany, widać świadomie działasz. Nawet wypatrzyłam u Ciebie mikołajka, którego który mam na liście życzeń a nazywa sie Neptunes Gold.
Pozdrowionka zostawiam
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
inka74 20:56, 28 sty 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Daria - bardzo dziękuję za tak miłe słowa. Lubię pracę w ogrodzie. To prawda, ogród się niespodziewanie zapełnił roślinami upchnęłam je całe mnóstwo. Już rozdaję sadzonki w ilościach hurtowych sąsiadka 2 taczki wywiozła na jesieni.
Mam w miarę sprecyzowane do jakiego efektu dążę. Uwielbiam takie pełne, przenikające się rabaty, które kwitną od wiosny do jesieni. W zimę może być dla mnie łyso. Zobaczymy w tym roku czy mi się to uda to osiągnąć choć w malutkiej części. Czekam na wiosenną eksplozję cebulowych. A potem na róże. Powinny już pokazać co potrafią.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies