Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 13:08, 11 lip 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Gosiu - dziękuję i na kawę zapraszam. Twój tamaryszek też taki może być tylko cierpliwości to wymaga Za rok mój chcę trochę mocniej przyciąć bo się już rozchodzi na boki a ja bym go takiego bardziej kulkowatego widziała.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kasiolaaa 17:47, 11 lip 2018


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Ale cudownie przyjemnie u ciebie kolorowo czysciutko
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Kasia_CS 19:05, 11 lip 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ale cebulisko ja swoje też wykopywałam i potwierdzam, że EE bardzo ładne. Chyba ładnie się też zachowały Dolls minuet i Sapporo.

Powojnika bym chętnie spróbowała - może na LO by fajnie wyglądał
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
inka74 20:47, 11 lip 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Kasiolaaa napisał(a)
Ale cudownie przyjemnie u ciebie kolorowo czysciutko
no kolorowo to rzeczywiście jest ale jeszcze troszkę do buszu brakuje więc może być bardziej kolorowo - nowa porcja jeżówek dotarła . Z tym czyściutko to przesada ale powiedzmy ogólny bałagan ogarnięty na froncie. Tyły to już inna bajka.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 20:50, 11 lip 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Kasia_CS napisał(a)
Ale cebulisko ja swoje też wykopywałam i potwierdzam, że EE bardzo ładne. Chyba ładnie się też zachowały Dolls minuet i Sapporo.

Powojnika bym chętnie spróbowała - może na LO by fajnie wyglądał
on z tych niższych jest. Skarpety by jej robił. Poczytam co i jak i odezwę się.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
nicol21 21:11, 11 lip 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10341
inka74 napisał(a)
Ewelinko -teraz wszystko jest nasiąknięte chemią lub przetworzone. Nikt do końca nie wie jak bardzo są to toksyczne rzeczy. Kleje i lakiery w meblach też. Niestety. Od tego trudno się uwolnić. Ogród chemią pryskamy. Jemy chemię. Taki ten świat teraz pogwizdany jest. Cywilizacja i rozwój ma dwie strony medalu niestety. Ja lubię pomalowane i wypięgnowane paznokcie. Czuję się wtedy lepiej nawet gdy nie mam makijażu. Nie namawiam nikogo bo to indywidualna decyzja.


niestety wiem, wiem.... i też święta nie jestem akurat muszę mieć pomalowane paznokcie u stóp - bo serio - bez tego czuję się jak naga. także nie to że próbuję być święta. bo niestety jest jak piszesz.

Świetny pomysł na połączenie róż z clematisami! że też na to nie wpadłam jak sadziłam róże! Może kiedyś jeszcze odgapię.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
inka74 21:15, 11 lip 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Oj stopy tak... a jak jeszcze mięciutkie nakremowane - pełny luksus. Teraz mam niebieskie
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
mrokasia 21:20, 11 lip 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18101
inka74 napisał(a)
no kolorowo to rzeczywiście jest ale jeszcze troszkę do buszu brakuje więc może być bardziej kolorowo - nowa porcja jeżówek dotarła . Z tym czyściutko to przesada ale powiedzmy ogólny bałagan ogarnięty na froncie. Tyły to już inna bajka.


Ty kochana to nie bądź taka skromna. Masz i kolorowo i czyściutko, widziałam na własne oczy!!! Jak w pudełeczku . Normalnie zazdrość!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
inka74 21:36, 11 lip 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
No i co ja mam powiedzieć? Sprzątałam specjalnie! a trochę z innej beczki - wiesz, tak myślę czy by od Izy ekipy nie wypożyczyć do tego kopania.

A w ogóle to nie zrobiłam zdjęć zakupów bo najpierw je z pół godziny odfoliowywałam (bardzo porządnie zapakowane) a potem następne cebulki skubałam. Tym razem poszły do czyszczenia Flaming Purissima wykopywane jeszcze zielone z 10 dni po przekwitnięciu i obcięciu główek - wczesne, ładnie z Exotic się komponują. W ubiegłym roku kupiłam ich coś koło 100 sztuk. Po wszystkich B latałam. Tak wyglądają cebulki


Wyszło mi finalnie 82 sztuki takich dużych jak na ręku i po 50 średnich i małych. Bzynki te najmniejsze wyrzuciłam. Oj będzie co sadzić.

____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
mrokasia 21:51, 11 lip 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18101
No to ja nie wiem czy aż tak uda mi się posprzątać . Raczej nie .

Cebulki super!!! Ciekawe co powiesz o moich .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies