Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

Kasya 18:55, 13 paź 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41862
Iwona, ja juz ogladalam wczesniej, ale skoro jestem na chwile przy kompie to musze napisac ze jestem w szoku ile zrobilas
super teraz wyglada i dab piekny
boje sie ze tam gdzie chcialam posadzic jednak korona za duza...ale taki piekny jest ze moze cos wymysle
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
inka74 21:44, 13 paź 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Trochę podgoniłam z pracami. Dziś jak sprzątałam na rabatach to nawet mi się podobało. Rabaty nabrały charakteru. Za 2-3 lata chyba fajne będą jak się wszystko rozrośnie. Zobaczymy ile jeszcze poprawek będzie

Czytałam, że cebule posadziłaś. Dziś wsadziłam 280 tulipanów i 30 lilii i czosnków Mont Blank. Przygotowałam tylko 2 rabaty na "wyjściowo" i uzupełniłam korę. Dramat (( nie liczę ile mi jeszcze zostało cebul do wsadzenia.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 22:05, 13 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
inka74 napisał(a)
((( nie liczę ile mi jeszcze zostało cebul do wsadzenia.


A one są w ogóle policzalne?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
inka74 22:09, 13 paź 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Dziś było tak pięknie ciepło...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 22:13, 13 paź 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


A one są w ogóle policzalne?
hmmm... absolutnie nie ale i tak spisuję co gdzie sadziłam i ile. Potem łatwiej mi ocenić czy za dużo czy za mało wsadziłam. Ale w tym tempie to skończę pod koniec listopada.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
JoannA 23:59, 13 paź 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
inka74 napisał(a)
Trochę podgoniłam z pracami. Dziś jak sprzątałam na rabatach to nawet mi się podobało. Rabaty nabrały charakteru. Za 2-3 lata chyba fajne będą jak się wszystko rozrośnie. Zobaczymy ile jeszcze poprawek będzie

Czytałam, że cebule posadziłaś. Dziś wsadziłam 280 tulipanów i 30 lilii i czosnków Mont Blank. Przygotowałam tylko 2 rabaty na "wyjściowo" i uzupełniłam korę. Dramat (( nie liczę ile mi jeszcze zostało cebul do wsadzenia.

A ja dzisiaj nic nie zrobiłam. I cebule czekają na wsadzenie...buuuu
Ale już po imprezce, było super.
Od poniedziałku biorę się za łopatkę i siedzę w ogrodzie do ciemnej nocy.
Pozdrawiam Iwonko
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
zoja 02:00, 14 paź 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
inka74 napisał(a)
hmmm... absolutnie nie ale i tak spisuję co gdzie sadziłam i ile. Potem łatwiej mi ocenić czy za dużo czy za mało wsadziłam. Ale w tym tempie to skończę pod koniec listopada.


Czyli ostatecznie liczbe poznasz jak posadzisz
Ciekawe ile wyjdzie
Ja chcialam dzis konczyc sadzenie ale reka mnie bolala i sie polenilam mimo pieknej pogody... Licze jednak, ze uda mi sie skonczyc jeszcze w paxdzierniku
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
sarenka 07:30, 14 paź 2018


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Będzie efekt na wiosnę u Ciebie Iwona z tymi tulipanami teraz też pięknie jest!
Ja właśnie wyglądam na taki zagajnik co jest za działką i piękne kolory czerwone,żółtego i zielonego oglądam

JoannA napisał(a)

A ja dzisiaj nic nie zrobiłam. I cebule czekają na wsadzenie...buuuu
Ale już po imprezce, było super.
Od poniedziałku biorę się za łopatkę i siedzę w ogrodzie do ciemnej nocy.
Pozdrawiam Iwonko

Ja też nic nie zrobiłam,nic nie posadziłam. Wróciłam to już zmierzch był,nim ogarnęłam w domu to już ciemno było. Dziś też nic nie zrobię bo zdrowie dziś nie dopisało i głowa boli całą noc i do teraz.
____________________
Magda W samym sloncu
Kasia_CS 12:00, 14 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Mnie się udało nawet sadzarkę zepsuć nawet fajnie się używało, gdy ziemia była w miarę miękka, choć nie wiem czy rezultat będzie mi się podobał sadzenia, bo jakby nie było sadziłam cebulki rzadziej niż gdy sadziłam "odkrywkowo" ;9
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Wiolka5_7 12:16, 14 paź 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
Pięknie trawka się zieleni
Ja też cebul jeszcze nie posadziłam,ale w sumie nie mam dużo...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies