Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

jolanka 15:43, 05 sty 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
Tez podziwiałam już wizytówkę
Piękności pokazujesz, czekam na następną odsłonę
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
inka74 01:23, 06 sty 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15036
Joasiu, Jola - została mi już tylko zima a tam zdjęć świeżych brak. Nic ciekawego raczej nie uda mi się wyszperać. Ale to już jutro, dziś mam dosyć. Idę spać. Pa, pa.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kasiolaaa 08:43, 06 sty 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
przepiękna choinka robi wrażenie no i te ozdoby na parapecie byl klimacik :*
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
inka74 13:29, 06 sty 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15036
Kasiu - od kilku lat mojej rodzinie (dużej na marginesie), staram się robić własnoręczne prezenty, głównie ozdoby lub np. soki domowe, coś takiego, czego nie kupisz normalnie w sklepie. Z ozdób to były aniołki i renifery z masy solnej, aniołki z tiulu, kule kwiatowe papierowe, teraz gwiazdki na szydełku i pierwsza choinka piórkowa. Niestety szewc bez butów chodzi i nie bardzo starcza czasu na robienie czegoś dla siebie. Samych gwiazdek w tym roku zrobiłam prawie 40 sztuk.
Na komputerze tylko takie zdjęcia znalazłam:


W tym roku w leniwe święta (1 i 2 dzień świat) porobiłam więc też ozdoby dla siebie więc będą na następny rok.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 13:52, 06 sty 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15036
Ha, w końcu udało mi się skończyć wizytówkę. Nie wiedziałam, że tyle czasu mi zabierze. Strasznie kolorowo wyszła, ale i taki trochę jest mój ogród. Przynajmniej na żywo Ogromny problem miałam z ulubionymi różami. Mimo iż sporo mam Austinek to tylko 3 się załapały. Reszta ma dobre rokowania (Jude, Shalotka, Darcy, Pilgrim, Jubilee, Emma, William) ale to jeszcze nie to, co powinno. Za młode są.
Widać jednak ogromną różnicę w jakości zdjęć robionych aparatem, nawet średniej klasy, a tymi robionymi telefonem. Trzeba będzie napisać list do mikołaja w następnym roku o jakiś dobry aparat czyli skarbonkę zrobić i co miesiąc coś odkładać.

W końcu i mnie trochę przysypało. Kilka zdjęć z dzisiejszego poranka.


Rabaty owalnej bylinowej nie widać prawie spod śniegu


____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 13:53, 06 sty 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15036
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 13:55, 06 sty 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15036


Strasznie pochmurne są te zdjęcia ale i taka pogoda w 99% za oknem. Odechciewa się wychodzić z domu...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 13:57, 06 sty 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15036
Przez chwile tylko wyszło słońce i klimat od razu inny ale to był tylko moment...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Alicja169 14:52, 06 sty 2019


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Obejrzałam wizytówkę i teraz już mam ogólny pogląd na to jak w całości wygląda twój ogród. Masz chyba dobrą równowagę zimozielonych i bylinówek. Wszystko stanowi ładną całość.
Super ozdóla bliskibki dla bliskich robisz a śnieżne widoki podobnie jak u mnie
Oby nam się dobrze działo w nowym roku

Odkryłam u Ciebie różę jaką mam u siebie (avatar), nie wiedziałam jak się nazywa bo dostałam w prezencie, z Twojej wizytówki wyczytałam, że jest to Mauritius
Ileż to wiedzy czerpiemy z Ogrodowiska
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Zana 15:06, 06 sty 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Obejrzałam sobie już całą wizytówkę. Super, że dałaś te zdjęcia robione z góry, ogródek widać jak na dłoni, bardzo lubię te ujęcia. Piękna kolorowa wiosna i lato. Koniecznie zbieraj na aparat, zdecydowanie widać różnicę w jakości zdjęć. Nie zdawałam sobie sprawy, że zrobienie wizytówki jest takie czasochłonne, tym bardziej gratuluję, że się zmobilizowałaś!.
Ja byłam wczoraj u siebie, myślałam że cyknę coś ciekawego na zimowo, ale raz że słońce wyszło tylko na momencik a dwa to u mnie zimową porą bida z nyndzą.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies