Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

Helen 08:46, 15 cze 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8270
inka74 napisał(a)

Iwona, bardzo lubię podglądać po cichutku Twój ogród, każde zdjęcie ma dużo uroku, ale szerokie kadry to mój faworyt
Mam pytanie do ostatniego zdjęcia - gdzie się kupuje takie ładne meble ogrodowe?
____________________
Helen - Hortensjowo
mrokasia 08:50, 15 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
inka74 napisał(a)
czy jak gdzieś będzie to mam ci zakupić? Rozmnażania na razie się nie podejmuję bo one z tym korzeniem palowym ciężkie są do podziału a i cała kępka niezbyt dorodna.


Nie, nie, dziękuję, ja sie tak po prostu nim zachwycam .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
April 18:31, 15 cze 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
ale masz wypieszczony ten ogródek
____________________
April April podbija las Mazowsze
Kasia_CS 18:52, 15 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Jeju, tak mi się inaczej patrzy na Twój ogród po wizycie majowej, że aż cieszy, że wiem gdzie co jest i mniej więcej kojarzę, jak bardzo się to zmieniło od tamtej pory. A ta różyczka na podporze "gotyckiej" pod ścianą domu to jaka rośnie i czy w zamian za Williama by dała radę? Bo kolor na chyba zbliżony, przynajmniej na zdjęciach
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Poppy 22:42, 15 cze 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Faktycznie, mikolajek przepiekny
kwitnie wszystko na potege, i wiesz, te zmiana ksztaltu na owalnej wyglada coraz lepiej w miare rozrostu roslin.
I wstyd sie przyznac, dopiero teraz zauwazylam, ze masz wizytowke!
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
Magleska 23:30, 15 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18284
pospacerowałam na dobranoc u Ciebie cóż więcej mogę napisać ,że pięknie i dopieszczone wszędzie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
inka74 23:54, 15 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Kasiu - o tą chodzi?


To Tradescant. Moja poszła w górę i jest jako pienna - ok. 140 cm ma teraz. Ma trochę ciemniejszy kolor niż William i pięknie pachnie
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 00:08, 16 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
April napisał(a)
ale masz wypieszczony ten ogródek
Lubię go. Na razie większych zmian nie planuję. Kosmetyka zaledwie. Dziś kończyłam rabaty na cienistej. Nie wiem co mi odbiło, ale... kupiłam Memory. I 2 inne miskanty: Droning Ingrid i Silver Spinner. W sumie mam już teraz 8 odmian mniejszych miskantów (oprócz Memory).
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 00:15, 16 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Poppy napisał(a)
Faktycznie, mikolajek przepiekny
kwitnie wszystko na potege, i wiesz, te zmiana ksztaltu na owalnej wyglada coraz lepiej w miare rozrostu roslin.
I wstyd sie przyznac, dopiero teraz zauwazylam, ze masz wizytowke!
Mikołajek ładny i bezproblemowy. Nie pokłada się. Nie choruje. Polecam.
Zmiana kształtu przy owalnej bardzo na plus też dla mniej. Jedyny problem to brak koncepcji obsadzenia wizytówka będzie na jesieni aktualizowana bo dopiero jak ją zrobiłam, to wyszło, że brakuje mi roślin jesiennych.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 00:17, 16 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Magleska napisał(a)
pospacerowałam na dobranoc u Ciebie cóż więcej mogę napisać ,że pięknie i dopieszczone wszędzie
dziękuję!!!
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies