Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 22:43, 21 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15036
mrokasia napisał(a)
Iw, ładnie bardzo . Świetnie to wygląda po powiększeniu!
Ja buksów też nie zamierzam wymieniać
U mnie póki co, odpukać, spokój. Jak nie upilnuję i mi zeżrą - wtedy będę myśleć.
A co do robót brukarskich - niestety, tanio nie jest... a często to praca ponad nasze siły i choćbyśmy bardzo chciały same tego nie zrobimy. Sama to najwyżej mogłabyś wysypać żwirem.
tanio nie jest ale sama nie przytnę ich po łukach a te zostają
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 22:47, 21 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15036
UrsaMaior napisał(a)


Faktycznie, u Ciebie ilość towaru i pracy taka, że żal. U mnie zostało tylko 8, z czego 2 w miarę, a 6 wygląda średnio. Nie lubię roślin, z którymi trzeba się cackać, nie mam ani czasu, ani możliwości, ani ochoty. Cisy jednak dużo lepiej się sprawdzają i pewnie na nich się u mnie skończy... No chyba, że ładne choiny ustrzelę.
Widziałam zmianę rabaty, BRAWO! Wygląda duuużo bardziej rasowo
A słuchaj, co do kosztów ścieżki - jakieś ładne, ciemne kamyki może? Nie śledziłam wcześniej pomysłów, więc nie wiem czy już rozważałaś.
żwirek odpadł bo tam mocno wierzba i drzewa zza płotu sypią listkami. Odstrzeliłabym się ze sprzątaniem. Ale pierwotnie miały być kamienie. Po jesieni mi przeszło )))
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 22:51, 21 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15036
nicol21 napisał(a)
Zmiana bardzo pozytywna, jak kiedys ochota wroci to zawsze można belkę wymienić.
Ten bloczek fajny, tylko fakt ze dosc drogi. a nie lepiej trzymac sei tego samego materialu co juz masz?
dziękuję
Sama Kostka jest... Nudna tak jak u siebie szpalerów nie lubię, tak i nawierzchnie muszę mieć dostosowane do danej strefy
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 22:56, 21 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15036
Kokesz napisał(a)
Super zmiana
Od razu lepiej
Deszczu zazdroszczę, wszędzie pada tylko nas omija o przesadzaniu mogę zapomnieć. Margaretki nowo posadzone też ledwo zipią na słońcu
u nas mocno lunęło. I dobrze bo mega sucho. Już deszczówka do podlewania mi się kończy. Nie leję często ale co 3-4 dni tak mocniej.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 22:57, 21 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15036
tulucy napisał(a)
Iwona super to wyszło
tylko plizzz sprzedaj swój patent na komary, bo jak to? wieczorem robisz i Cię nie żrą?
muga. Co godzina powtórka na zmianę z off.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 22:59, 21 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15036
Gosiek33 napisał(a)
U mnie żrą i rankiem, po deszczu i wieczorem. Ciężko coś robić
przez cały dzień są. I gzy. Te najgorsze. W ubiegłym roku coś mnie pogryzło i do dziś mam ślady
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 23:03, 21 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15036
Poppy napisał(a)


Iwonka, wariatka jestes, aby siedziec do 22, ale efekt jest super, wyglada wszystko jakby tak bylo od zawsze, znaczy sie ksztalt. Belkami sie zajmiesz jesienia, jesli juz.
A co do kostki, to nie doradze, cena + ulozenie spora. Ale efekt powinien byc jak trzeba.
rozłożę na 2 miesiące to mniej zaboli. Lepiej raz a dobrze zrobić niż kilka razy. Co prawda ta dewiza przy przerabianiu rabat się nie sprawdza
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 23:09, 21 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15036
Kasia_CS napisał(a)

Bardzo słusznie - gdyby nie te komary można byłoby do późnych godzin siedzieć (terefere, że siedzieć, wiadomka) i podziwiać, wąchać, a ten widok masz wyjątkowo urokliwy na wejściu

Ten Benjamin Britten, że duży, to akurat dobrze - a on jak ze słońcem nasilonym sobie radzi? Mnie potrzebna ładna purpura, krzew może być w miarę spory i rozkrzewiony - raczej pionowy pokrój jak Goethe to mnie nie interesuje, tylko wielkość typu LO albo Cinderella.

A podpowiesz coś o tym miejscu w drodze do ZP, co to pisałaś, że mają angielki? Coś ciekawego tam było? Jakie ceny? A będziesz w sobotę u Aprilka?
Kasiu, zerknij na Darceya Brusella. On kolor ma identyczny. Piękny jest.

Miejsce to Zielona Kra..a. znasz je Niemki 29-32. Austinki chyba 54 zł. Sporo mają tylko to co mi się podoba to już akurat mam
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 23:10, 21 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15036
Kasia_CS napisał(a)
aaa i nie poochwaliłam zmiany kształtu rabaty - bardzo dobrze to wygląda! Kostka cięta też na miarę dobrana do płyt. A my chyba zaraz pojedziemy krawężniki na ścieżkę kupić
dziękuję!
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 23:11, 21 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15036
Wiolka5_7 napisał(a)
Świetna zmiana rabaty
a ile miejsca nagle. Ja każde 20 cm doceniam
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies