Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

jolanka 13:31, 20 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Iwonka, zmiany godne strongwoman
Podziwiam zapał a przede wszystkim upór i siłę. Daj troszkę
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
inka74 13:57, 20 sie 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Jola - uporu czy siły? Ja bym czasami nazwała to głupotą
Albo inaczej - nie mogę się w pracy teraz wykazać kreatywnością co bardzo lubiłam w przeszłości więc to czego nie mogę zrobić tam - robię teraz w ogródku. Nazwałabym to pasją do tworzenia. To co daje mi siłę na takie zmiany nie jest tym co komukolwiek chciałabym podarować, niestety. Każdy chyba musi swój własny napęd znaleźć lub pomoc innych zorganizować Największe zrywy ogródkowe mam jak jestem mega czymś wkurzona Jak skończę kiedyś u siebie to do ciebie przyjadę. I do drugiej Joli, tereny macie obie spore do obróbki. Tylko mnie nakarmić musicie bo nie lubię gotować. Coś lekkiego bo 13 kg mi zostało do zrzucenia
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
jolanka 14:28, 20 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
inka74 napisał(a)
Jola - uporu czy siły? Ja bym czasami nazwała to głupotą
Albo inaczej - nie mogę się w pracy teraz wykazać kreatywnością co bardzo lubiłam w przeszłości więc to czego nie mogę zrobić tam - robię teraz w ogródku. Nazwałabym to pasją do tworzenia. To co daje mi siłę na takie zmiany nie jest tym co komukolwiek chciałabym komuś podarować, niestety. Każdy chyba musi swój własny napęd znaleźć lub pomoc innych zorganizować Największe zrywy ogródkowe mam jak jestem mega czymś wkurzona Jak skończę kiedyś u siebie to do ciebie przyjadę. I do drugiej Joli, tereny macie obie spore do obróbki. Tylko mnie nakarmić musicie bo nie lubię gotować. Coś lekkiego bo 13 kg mi zostało do zrzucenia

Karmić będę, głaskać, poić, co tylko chcesz

Jak jestem wkurzona to niestety nie tak jak u Ciebie, raczej wtedy kanapa, wyjście z domu.... wyjazd. Powinnam się już niby przyzwyczaić, że taka jestem ale tak bym chciała to zmienić i co? D...pa z tylu jak zawsze
Nic to, jak mawiał Pan Wołodyjowski, Buziaki
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
April 14:31, 20 sie 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10183
inka74 napisał(a)
Jola - uporu czy siły? Ja bym czasami nazwała to głupotą
Albo inaczej - nie mogę się w pracy teraz wykazać kreatywnością co bardzo lubiłam w przeszłości więc to czego nie mogę zrobić tam - robię teraz w ogródku. Nazwałabym to pasją do tworzenia. To co daje mi siłę na takie zmiany nie jest tym co komukolwiek chciałabym podarować, niestety. Każdy chyba musi swój własny napęd znaleźć lub pomoc innych zorganizować Największe zrywy ogródkowe mam jak jestem mega czymś wkurzona Jak skończę kiedyś u siebie to do ciebie przyjadę. I do drugiej Joli, tereny macie obie spore do obróbki. Tylko mnie nakarmić musicie bo nie lubię gotować. Coś lekkiego bo 13 kg mi zostało do zrzucenia


No to ja już kucharza zamawiam Gotuje mi ostatnio tylko lekkie, zrzuciłam już 6 kilo ale nadmiaru jeszcze mam sporo.
Podoba mi się twój tok myślenia
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 14:32, 20 sie 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10183
jolanka napisał(a)

Karmić będę, głaskać, poić, co tylko chcesz

Jak jestem wkurzona to niestety nie tak jak u Ciebie, raczej wtedy kanapa, wyjście z domu.... wyjazd. Powinnam się już niby przyzwyczaić, że taka jestem ale tak bym chciała to zmienić i co? D...pa z tylu jak zawsze
Nic to, jak mawiał Pan Wołodyjowski, Buziaki


Ja głaskać nie lubię więc się ograniczę do wydania dyspozycji kucharzowi, hi, hi, hi
____________________
April April podbija las Mazowsze
jolanka 14:32, 20 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Haha Dobre jesteśmy, Jole dwie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Kasia_CS 14:33, 20 sie 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
O kurcze, ale klimatyczne tyły! Metamorfoza genialna

Brzozy powiadasz? Srogo się robi
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
April 14:33, 20 sie 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10183
jolanka napisał(a)
Haha Dobre jesteśmy, Jole dwie


Nie tylko dobre Jesteśmy najlepsiejsze
____________________
April April podbija las Mazowsze
jolanka 14:38, 20 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Jola, prześlij proszę przepis od Twojego kochanego kucharza, plizzz
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
April 14:40, 20 sie 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10183
jolanka napisał(a)
Jola, prześlij proszę przepis od Twojego kochanego kucharza, plizzz


Przepis na co?
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies