Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Pokaż wątki Pokaż posty

Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Rojodziejowa 18:50, 26 lip 2018


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8438
A każde z osobna wygląda tak (idąc od lewej):




____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Johanka77 19:40, 26 lip 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Asia!!! Wróciłaś nareszcie!

Wpadam tu, a tu tyle postów i taaaka impreza!!! Ech...

Zostanę. Popatrzę. I posłucham o cięciu grabów, bo swoje właśnie posadziłam i w ogóle nie są podkrzesane.

Rodzinie i psu zdrowia życzę!
A Ty nie smutaj... jest dobrze!
Za rok też będzie lato, to będziesz mieć trawnik
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Rojodziejowa 19:53, 26 lip 2018


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8438
Johanka77 napisał(a)
Asia!!! Wróciłaś nareszcie!

Wpadam tu, a tu tyle postów i taaaka impreza!!! Ech...

Zostanę. Popatrzę. I posłucham o cięciu grabów, bo swoje właśnie posadziłam i w ogóle nie są podkrzesane.

Rodzinie i psu zdrowia życzę!
A Ty nie smutaj... jest dobrze!
Za rok też będzie lato, to będziesz mieć trawnik


Normalnie się chyba popłaczę ze wzruszenia Tak mnie tu podnosicie na duchu. Masz rację będzie następne lato i trawnik będzie.

Psu już lepiej. Dziabnął sobie w to oko, na które nie widzi bo nie ma w nim odruchu grożenia... Może tak być, że będzie się to powtarzać przez to u niego.. znaczy u niej, bo to baba

O taka bida zezula-ślepula:

____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Johanka77 21:19, 26 lip 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Jaka słodka!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
paulina_ns 21:51, 26 lip 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Piesio boski w sprawie krzywulców nie pomogę
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
nawigatorka 22:06, 26 lip 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Toszka napisał(a)
lecę w takim razie umyć babcine kryształowe kieliszki do likieru
to co wybierasz?
gruszka z kardamonem
gruszka z wanilią (trochę mdła)
wiśnia z miodem gryczanym
róża z amaretto
róża z cytryną
malinowa
dereniówka
owoce leśne (no dobra, z ogrodu te owoce -mix: jeżyna, poziomka, jagoda, malina...ale du.y nie urywa...
limocetto
cytrynówki resztki
żurawina z jabłkiem, gruszką i nutą cynamonu
aaaa, jest jeszcze pieprzona wiśnia (pieprzem zielonym)
wybieraj
Ja też po kieliszku idę spać...podobno ze mnie najlepszy kompan do picia, bo dla innych jest więcej

teraz szukamy plusów w minusach twoich frustracji
Za gorąco na robienie schodów - beton jesli za szybko wiąże to bardzo źle się potem trzyma...czyli dobrze, że teść nie chce spartaczyć roboty
Rumianek zbieraj na susz - do kąpieli jak znalazł. Herbatka też dobra.
Skrzyp na gnojówki.
Perz teraz możesz na spokojnie wypielić albo potraktować opryskiem na jednoliścienne. Przynajmniej w trawie nie będzie wychodzić...cham
Panom od ogrodzenia zapowiedz domowy obiad i ciasto...u mnie działało jak złoto
Runiankę było zestrzyc. Ona dobrze reaguje na cięcie. Zagęszcza się. Szałwię wrąbały ślimaki - wrzuć w środek kępki 2-3 granulki - viagrę
Do oka wkraplaj 2 razy dziennie Sulfacetamidum 10%.


A ja piprosze przepis na dereniowke może u mnie by Asi nie zaśmiecać doświadczenie w nalewkach mam spore- nie tylko w piciu ale w produkcji dereniówki nie robiłam bo nigdy nie miałam ale wiem gdzie podobno rosnie dojdzie kolejny smak do i tak zacnej kolekcji
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Lodzia 22:16, 26 lip 2018


Dołączył: 22 wrz 2016
Posty: 162
Też czekam na szkolenie z cięcia grabów. Jeżeli to ostatni dzwonek, to może wywołać Magdę70 i Madzenkę?
Johanka77 23:40, 26 lip 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
nawigatorka napisał(a)

A ja piprosze przepis na dereniowke może u mnie by Asi nie zaśmiecać doświadczenie w nalewkach mam spore- nie tylko w piciu ale w produkcji dereniówki nie robiłam bo nigdy nie miałam ale wiem gdzie podobno rosnie dojdzie kolejny smak do i tak zacnej kolekcji


No to teraz idziemy na wódkę do Aśki.
Uszczuplimy tę zacną kolekcję
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
nawigatorka 08:04, 27 lip 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Johanka77 napisał(a)


No to teraz idziemy na wódkę do Aśki.
Uszczuplimy tę zacną kolekcję
haha nie dacie rady
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 08:07, 27 lip 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
A grabom yo po prostu trzeba przyciąć wszystkie gałęzie choćby symbolicznie albo trochę więcej tak by pobudzić uśpione paki do ruszeniaz ale to spore drzewa wiec może potrwać. Moje graby te zwykle kupione piltora roku temu mimo cięcie jeszcze ani świeżego liścia nie wypuściły poza rym co miały. Ale zimujA i żyją ale czasu im trzeba.
Krzywuskowi zrobiłabym odciąg. Moj jeden tez potrzebuje ale ze rosnie w podjezdzie wiec to teoche niewykonalne
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies