Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Pokaż wątki Pokaż posty

Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Roocika 08:35, 31 lip 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Agi2006 napisał(a)
Asia szkoda ze nie mam córeczki. U mnie taki słodki domek by nie przeszedł. Bardzo klimatycznie

Ja mam córkę i nasz domek nie jest taki śliczny Ona tam błoto miesza i zupy z chwastów robi Domek Asi dzieciaczków śliczny i zadbany
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Rojodziejowa 11:23, 31 lip 2020


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8099
beata_m napisał(a)
i domek, i dekoracje roślinne przy domku, i róża ... wszystko cudne


Dzięki Beatko

Agi2006 napisał(a)
Asia szkoda ze nie mam córeczki. U mnie taki słodki domek by nie przeszedł. Bardzo klimatycznie


Powiem Ci, że u nas głównym przesiadującym w domku i podlewającym kwiatki jest Leon Dziewczyny oblegają hamaki pod domkiem i huśtawki

Roocika napisał(a)

Ja mam córkę i nasz domek nie jest taki śliczny Ona tam błoto miesza i zupy z chwastów robi Domek Asi dzieciaczków śliczny i zadbany


U nas też takie cuda odchodzą, pączki z błotka i piasku itp, ale robią to na dole na stoliku obok piaskownicy, ale chciałam im kiedyś właśnie taką niby kuchnię ogrodową zrobić, tylko się obawiam, że to się za bardzo rozrośnie

W najbliższym czasie chcielibyśmy zrobić im jeszcze tyrolkę i drabinkę przy domku.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Roocika 12:26, 31 lip 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943

Mój Młodszy wszystko starszej rusza, więc ona się przed nim ukrywa A on i tak jej wszystko rozwala. Wczoraj wylał jej zupę z kredy haha , którą robiła u góry w domku.
Tyrolka... dzieci będą zachwycone
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Rojodziejowa 13:41, 01 sie 2020


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8099
Roocika napisał(a)

Mój Młodszy wszystko starszej rusza, więc ona się przed nim ukrywa A on i tak jej wszystko rozwala. Wczoraj wylał jej zupę z kredy haha , którą robiła u góry w domku.
Tyrolka... dzieci będą zachwycone


Dzieci są urocze zupa z kredy musiała być wyborna!!! U mnie Leon skorzystał z resztek drewna po podesciku i ułożył most i dom
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Agi2006 21:29, 01 sie 2020


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Leon ma niewątpliwie duszę artystyczna po mamusi
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Rojodziejowa 13:51, 13 wrz 2020


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8099
Żeby nie było, że leniuchujemy już do reszty, to wrzucam dowód, że cośtam się dzieje niewiele, ale powoli do przodu

W końcu Hameln zasadzone pod grabami Kończyliśmy już po ciemku

Dopiero rano się okazało, że jeszcze nam brakuje duuużo kory, bo tektura aż świeci po oczach miejscami


Poza tym róża, już mniej obficie, ale kwitnie drugi raz. Tym razem już w towarzystwie posadzonej w czerwcu Hameln



____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 13:54, 13 wrz 2020


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8099
A tu zdjęcie dowodowe, że jednak cię chłop ciutkę przekonuje do tych nasadzeń. Ledwie ranek nastał, a już biegał z aparatem i śwagrowi się chwalił



____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 14:01, 13 wrz 2020


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8099
No i jeszcze krótka historia obrazkowa "zadomia"
1. "Olaboga" płacz i trwoga


2. A kuku

3. Wąwóz chromolę


4. Zabawa w ubijanego


5. Tyle roboty a to dopiero płyta


6... mam nadzieję, że jutro będę mogła dodać efekt prawie końcowy i planować brzoskwinię ukrzyżowaną przy ścianie wiaty
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
MartaCho 14:02, 13 wrz 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2093
Pięknie te graby z rozplenicami wyglądają. Jak jest od razu kora, to jest też od razu super efekt! Rozplenice dzieliłaś swoje czy nówki sztuki?
Mój mąż to chyba podobny typ- najpierw się omarudzi, a potem się chwali, jak fajnie wyszło, jak to on zrobił...
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Anda 14:05, 13 wrz 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Pięknie z rozplenicami
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies