Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Pokaż wątki Pokaż posty

Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Martka 07:58, 24 wrz 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Asia, fotki murku podziwiam! Jaka zmiana! Kawał roboty za Wami, gratulacje!
Judith 18:46, 24 wrz 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10060
Asia, przeczytałam u Wiaan, ze masz graby i tniesz mocno.
Doradź proszę: ja mam 3 graby posadzone w zeszłym roku, wtedy przycięte, a w tym roku zaniedbałam je całkowicie, nawet nie odwiedzałam . Pytanie: czy teraz można jeszcze je przyciąć?
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Rojodziejowa 18:56, 24 wrz 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8672
Martka napisał(a)
Asia, fotki murku podziwiam! Jaka zmiana! Kawał roboty za Wami, gratulacje!


Dzięki!!
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 19:01, 24 wrz 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8672
Judith napisał(a)
Asia, przeczytałam u Wiaan, ze masz graby i tniesz mocno.
Doradź proszę: ja mam 3 graby posadzone w zeszłym roku, wtedy przycięte, a w tym roku zaniedbałam je całkowicie, nawet nie odwiedzałam . Pytanie: czy teraz można jeszcze je przyciąć?


Judith niby powinno się ciąć pod koniec sierpnia lub na początku września. Ale takie cięcie mocniejsze to lepiej już na wiosnę. Ja przegapiłam właśnie ten moment. Trochę się obawiam już ciąć i zostawiłam to na wiosnę.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Judith 19:05, 24 wrz 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10060
Jak Ty sie obawiasz, to ja tym bardziej zaczekam do wiosny . Dziękuję l
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Gardenarium 20:00, 24 wrz 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
MartaCho napisał(a)
Ja też tak robię Mam nawet jeden taki, do którego pani Danusia robiła projekt koncepcyjny- piękny!!! Tam to już jestem stalkerem ogrodowym



Robiłam dwa projekty do Wieliczki, czy to taki prawie z okrągłym warzywnikiem w rogu? Haha, ale się uśmiałąm z tego stalkera
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
MartaCho 06:52, 25 wrz 2021

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2206
Tak, dokładnie, Danusiu- w rogu jest bardzo ciekawy warzywnik w kształcie... kanciastej podkowy? Bardzo ciekawy, niespotykany i pięknie wykonany.
Ogród bardzo mi się podoba- stare drzewa na środku dodają mu jeszcze uroku.

Właścicielka Kasia, z którą od kilkunastu już lat nam się tu i tam drogi gdzieś krzyżują, dzieli się nadwyżkami z ogrodu i tak udało nam się spotkać i dowiedziałam się właśnie, że to ogród spod Twojej ręki
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Gardenarium 07:48, 25 wrz 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jakie to miłe, co piszesz Fajnie mieć tak po całej Polsce miejsca, gdzie są "moje" ogrody, czasem nawet przyjeżdżają moi klienci i pokazują co zrobili. Wielka radość wtedy mnie rozpiera
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
MartaCho 19:23, 25 wrz 2021

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2206
Wierzę, że tak jest
Muszę w takim razie jeszcze zmienić trasę spacerową z psiakiem, to może i ten drugi Twój wielicki projekt wypatrzę i rozpoznam
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Rojodziejowa 16:35, 26 wrz 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8672
Nie mam daleko do Ciebie Martuś. Chyba muszę się wprosić na wycieczkę ogrodoznawczą

Danusiu, da się zliczyć te ogrody, które zaprojektowałaś? Chyba ciężko wszystko zestawić, skoro tutaj też Pani nie raz nam pomoże

Dziś świętujemy 4te urodziny Leona. Pamiętam, że się z Wami nowiną dzieliłam, to dziś się częstujcie urodzinowym torcikiem


____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies