Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Pokaż wątki Pokaż posty

Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Rojodziejowa 16:15, 21 wrz 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8687
Agatorek a u mnie sosik i trochę zamrożonych

MartaCho my to raczej tak lokalnie - Rudy Rysie.

bialydomek zlecone stolarzowi, więc ja mu tam bardzo w robotę nie wnikalam. Wiem, że są dwie warstwy. Na pierwszą poszło sporo - wiadomo, bo najbardziej wtedy wpija. Blade są, bo takie biały być

Winobluszcz na razie w dałam w jedno miejsce, ale go nie widać, bo z tych listków wiele nie zostało. Same pędy. I jest w tej części, na razie nie pokazowej. Na wiosnę mam nadzieję, że pokażę już szalejący

Judith Kawałek następny jest, ale nie idzie to bardzo szybko, więc i nie dodawałam zdjęć więcej, bo w zasadzie widok zmienia się na razie wręcz niezauważalnie. Jedynie co wyraźnie widać to coraz większy burdel
Ale idę cyknąć fotkę
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Agi2006 16:28, 21 wrz 2021


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Aska dawaj fotki dawaj fotki

PS. Ja osobiście uwielbiam zaglądać ludziom do ogrodu
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Judith 16:38, 21 wrz 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10064
Dawaj! Może być burdel .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Rojodziejowa 16:40, 21 wrz 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8687
No to lecimy od początku grajdołu:
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Judith 16:47, 21 wrz 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10064
Agi2006 napisał(a)
Aska dawaj fotki dawaj fotki

PS. Ja osobiście uwielbiam zaglądać ludziom do ogrodu

Ja też . Mam obcykane wszystkie ogrody w okolicy, czasem musze sie wspinać na palce, żeby zobaczyć ponad żywopłotem .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Wiaan 16:49, 21 wrz 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5344
Judith napisał(a)

Ja też . Mam obcykane wszystkie ogrody w okolicy, czasem musze sie wspinać na palce, żeby zobaczyć ponad żywopłotem .


____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Judith 16:55, 21 wrz 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10064
Piękne te betony! Jednocześnie trochę szkoda, ze nie spasowali łączeń... Czy nie szkoda...?
Skarpa z batonami wyglada ... no co będę szukać lepszego słowa - elegancko wyglada! Stylowo.
I pytanie mam, bo nie do konca jestem zorientowana w topografii - co ma być w miejscu, w którym beton przechodzi w kraweznik?

EDIT: skarpa z batonami byłaby tez super, ale miałam na myśli „z betonami* .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
MartaCho 17:04, 21 wrz 2021

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2206
Ja też tak robię Mam nawet jeden taki, do którego pani Danusia robiła projekt koncepcyjny- piękny!!! Tam to już jestem stalkerem ogrodowym

Edit: No, a skarpa z murkiem są naprawdę świetne! Będzie przepięknie!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Rojodziejowa 17:05, 21 wrz 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8687
Judith napisał(a)
Piękne te betony! Jednocześnie trochę szkoda, ze nie spasowali łączeń... Czy nie szkoda...?
Skarpa z batonami wyglada ... no co będę szukać lepszego słowa - elegancko wyglada! Stylowo.
I pytanie mam, bo nie do konca jestem zorientowana w topografii - co ma być w miejscu, w którym beton przechodzi w kraweznik?

EDIT: skarpa z batonami byłaby tez super, ale miałam na myśli „z betonami* .


Z tych dostępnych szanuknów nie dało się zrobić inaczej. Fundamenty są tam już stopniowane i niestety to akurat będzie widać. Ewentualnie może można byłoby to jakoś przeszlifować na łączenach...

Tam gdzie beton przechodzi w krawężnik ma być (przynajmniej tak było ustalane) dolany kawałek pod kątem prostym, zakańczający tą "donicę".
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 17:08, 21 wrz 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8687
Zazdroszczę ogrodów do podglądania Ja to tylko mam u sąsiadki, ale taki bardzo minimalistyczny jeden. U reszty jakoś nie widzę jakiegoś ogrodowego zaangażowania
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies