Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Pokaż wątki Pokaż posty

Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Rojodziejowa 16:34, 18 paź 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8340
Johanka77 napisał(a)


O Mamo! Jak super!
Drzewko koniecznie!!!

Ja się jakaś drzewowa robię



Teraz tylko dobrze wybrać drzewo
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 16:35, 18 paź 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8340
Joann napisał(a)
Coś bezobsługowego by się tam przydało. Coś zimozielonego na pewno, ale pasek hakonek ładnie by też wyglądał tak wzdłuż, nie od początku i nie do końca murku.


No tak, zwłaszcza w tych wyższych miejscach. Jeszcze tak zaraz za murkiem, to się na jakiej drabince uda ogarnąć.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 16:37, 18 paź 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8340
Anda napisał(a)
Asiu, jaką masz glebę na tej skarpie? I chyba sucho tam, czy nie? Posadzić możesz wszystko, pytanie tylko, co przeżyje bez szczególnej opieki.


Rodzima jest glina, głębiej ił, ale dosypywać będziemy sporo ziemi i poza tym, że puścimy rurę drenażową, to postaramy się zasypać to jakąś w miarę dobrą ziemię. I w miejscu gdzie miałoby być drzewo to będzie w większości ta dosypana
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
MartaCho 10:37, 19 paź 2021

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2148
Asia, potężny temat zrealizowaliście- gratuluję! Fachowcy się spisali

Jeśli poszukujesz Świdośliwy, to u naszego wielickiego Gar..sa była na pewno, nie pamiętam niestety już po ile, bo wtedy jeszcze nie wiedziałam, że też będą ją chciała Możesz zadzwonić zapytać, czy jeszcze je mają.
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Rojodziejowa 20:38, 19 paź 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8340
MartaCho napisał(a)
Asia, potężny temat zrealizowaliście- gratuluję! Fachowcy się spisali

Jeśli poszukujesz Świdośliwy, to u naszego wielickiego Gar..sa była na pewno, nie pamiętam niestety już po ile, bo wtedy jeszcze nie wiedziałam, że też będą ją chciała Możesz zadzwonić zapytać, czy jeszcze je mają.



Dzięki! Zadzwonię
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
beata_m 07:44, 20 paź 2021


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
te betony u Ciebie to się zawsze prezentują jak dzieło sztuki już oczami wyobraźni widzę co tam wyczarujesz z Twoim niesamowitym wyczuciem estetyki, super
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Rojodziejowa 16:34, 20 paź 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8340
beata_m napisał(a)
te betony u Ciebie to się zawsze prezentują jak dzieło sztuki już oczami wyobraźni widzę co tam wyczarujesz z Twoim niesamowitym wyczuciem estetyki, super


Beatka, spod Twojej klawiatury to ogromny komplement
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 16:45, 20 paź 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8340
Zaraz zabieram się za sadzenie tulipanów...

Sadzę je pod grabami, więc nie będą mieć osłoniętych zasychających liści za bardzo. :/ Dumam więc, czy nie poszerzyć ciut rabaty i gdzieniegdzie nie dać berberysa "Lena" Mają go obok mnie w szkółce. Całą wiosnę, lato jest zielony a teraz taki fajny pomarańczowo-czerwony. To polska odmiana, ma tworzyć takie poduchy. Ale z drugiej strony, kurczę, wprowadzanie poduch do poważny krok
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Judith 18:25, 20 paź 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Trochę boję się przyznać, ale co tam! - ja nie wytrzymuję widoku zasychających liści tulipanów i wycinam bez litości .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Rojodziejowa 19:41, 20 paź 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8340
Judith napisał(a)
Trochę boję się przyznać, ale co tam! - ja nie wytrzymuję widoku zasychających liści tulipanów i wycinam bez litości .


No szczerze mówiąc, to się nie dziwię , ale to chyba niekoniecznie dobrze dla cebul. Chciałabym, żeby to nie było ich jedyne kwitnięcie, więc może jakoś to ścierpię.

Brakuje mi dwóch tygodni dobrej pogody do zrobienia wszystkiego, co muszę zrobić I to najlepiej bez pracy zawodowej No chyba nie zdążę z wszystkim!
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies