Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Pokaż wątki Pokaż posty

Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Agi2006 22:38, 14 cze 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Uwielbiam połączenie bergeni z hakone. Będę Cię męczyć o pokazywanie tej rabaty w jej kolejnych etapach.Moim skromnym zdaniem wybór roślin w to miejsce jest trafem w 10
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
DariaB 12:27, 15 cze 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Asia ale się dzieje u Ciebie! Wypad do szkółki róż, nowe donice, prawie to przegapiłam Graby masz ogromne! No i pięknie się u Ciebie wszystko komponuje.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Ewa777 12:19, 16 cze 2022


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Rojodziejowa napisał(a)
A właśnie jeszcze sobie przypomniałam, że miałam pytać, czy którąś z tych hortensji polecacie jakoś wyjątkowo, bo przyszły do szkółki i tak mnie coś kusi nowego, kusi...

Polestar
Mojito
Bombshell
Little Spooky
Skyfall
Hercules
Graffiti
Little Fresco

Cholera, tylko gdzie ja to wepcham?!?!



Skyfall jest bardzo ładna. Kwiaty ma kształtem podobne do hiacyntów. Jest to dość niska hortensja. Dorasta do 120cm. U mnie na razie do 1m urosła.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Rojodziejowa 12:39, 16 cze 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8656
Agi2006 napisał(a)
Uwielbiam połączenie bergeni z hakone. Będę Cię męczyć o pokazywanie tej rabaty w jej kolejnych etapach.Moim skromnym zdaniem wybór roślin w to miejsce jest trafem w 10


Też ją lubię bardzo. Chociaż rośliny jeszcze młode i nie przelewają się przez siebie tak jak to w moim wyobrażeniu i u Asi Margerytki to wierzę, że za dwa sezony może już tak będzie

Twoje zdanie jest bardzo istotne, gdyż jesteś posiadaczką ogrodu z mojego top5 na ogrodowisku
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 12:40, 16 cze 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8656
DariaB napisał(a)
Asia ale się dzieje u Ciebie! Wypad do szkółki róż, nowe donice, prawie to przegapiłam Graby masz ogromne! No i pięknie się u Ciebie wszystko komponuje.


Dzięki Daria! Jeszcze ze dwa tygodnie i wakacje. Może wtedy mocniej ruszę z kopyta, bo na razie wszystko właśnie wydaje mi się, że idzie w ślimaczym tempie
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 12:43, 16 cze 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8656
Ewa777 napisał(a)


Skyfall jest bardzo ładna. Kwiaty ma kształtem podobne do hiacyntów. Jest to dość niska hortensja. Dorasta do 120cm. U mnie na razie do 1m urosła.


Właśnie w Skyfall kwiaty przyciągnęły moją uwagę
Takie niższe hortensje jak dla mnie też są super
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Martka 15:02, 16 cze 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Rojodziejowa napisał(a)
Aga, rabata ma się całkiem ok, aczkolwiek sprowadziły się na nią krety…

Bergenie od mamy mają się bardzo dobrze. Hakone przeżyły. Hortki rosną też jako taki. Tak za dwa lata myślę, że będzie gęsto


Ale jak żywopłocik równo przycięty! Za dwa lata podejrzewam, że będzie tłok Hakone świetnie tu rosną. Dziś odkryłam mrówki w jednej z kęp u mnie, miała poskręcane listki. W żadnym roku nie było ich tylu (mrówek).
ajka 18:17, 16 cze 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4030
Bardzo fajna ta wąska rabata. Jak wszystko ruszy będzie szał
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Agi2006 19:39, 16 cze 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Rojodziejowa napisał(a)


Też ją lubię bardzo. Chociaż rośliny jeszcze młode i nie przelewają się przez siebie tak jak to w moim wyobrażeniu i u Asi Margerytki to wierzę, że za dwa sezony może już tak będzie

Twoje zdanie jest bardzo istotne, gdyż jesteś posiadaczką ogrodu z mojego top5 na ogrodowisku


Zaczerwieniłam się.......Miło mi
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agatorek 21:36, 16 cze 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13276
Fajne donice kupiliście .

Piękne zdjęcia z ogrodu, od ogółu do szczegółu, wszystko się rozrasta, super .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies