Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Pokaż wątki Pokaż posty

Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

antracyt 08:00, 26 kwi 2024


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11665
A to są fastigiata czy zwyklaki?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
olciamanolcia 08:16, 26 kwi 2024


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7083
antracyt napisał(a)
A to są fastigiata czy zwyklaki?

Fastigiata
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
antracyt 08:21, 26 kwi 2024


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11665
Aż się poszłam moim przyjrzeć
Anda pokazywała kiedyś ogród, w którym były leciwe graby "kolumnowe". Średnica mnie powaliła, ale liczyłam (i nadal liczę), że moje mają gorsze warunki i będą się wolniej rozrastać.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
SaskiaFarkas 08:49, 26 kwi 2024

Dołączył: 16 lut 2024
Posty: 182
Rojodziejowa napisał(a)
Jak się podładuję będzie reszta. W tej części z Amanogawami już zaczęłam truć mojemu, że taka ta trawa kiepska, że tyle się z nią trzeba pierniczyć… że może byśmy tu byliny same mieli zamiast trawnika

Asiu piękne zdjęcia ale ogród jeszcze piękniejszy Bardzo mi się podoba, tyle zieleni - graby pierwsza klasa.
Powiedź mi, co ile sadziłaś amanogawy? Masz w planie w międzyczasie aż zmężnieją coś posadzić między nimi?
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11783-aranzacja-ogrodka-przy-zabudowie-blizniaczej
Juzia 09:10, 26 kwi 2024


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38686
Rojodziejowa napisał(a)


Jak mi się uda przekonać mojego do bylinownika zamiast trawnika, to poleci do Ciebie


A ile chcesz tego bylinownika?
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 09:15, 26 kwi 2024


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38686
olciamanolcia napisał(a)

Fastigiata


Weź nie strasz!

Ja posadziłam 3 graby 2m od budynku
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Makao 09:26, 26 kwi 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4119
Rojodziejowa napisał(a)
Tak wyglądam przechodząc obok ogrodniczego, gdy na koncie pusto:

Noooo ja też tak maaam. Męczarnia straszna hahaha
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Anda 11:50, 26 kwi 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33489
antracyt napisał(a)
Aż się poszłam moim przyjrzeć
Anda pokazywała kiedyś ogród, w którym były leciwe graby "kolumnowe". Średnica mnie powaliła, ale liczyłam (i nadal liczę), że moje mają gorsze warunki i będą się wolniej rozrastać.


Tu pokazywałam
https://www.ogrodowisko.pl/watek/10851-ogrod-botaniczny-w-solingen?page=1#post_4

Druga fotka od góry. Na przedostatniej strony jest dyskusja z Inką, czy aby to drzewo rzeczywiście takie szerokie, bo nie chciała w to uwierzyć.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
DariaB 12:03, 26 kwi 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Asia u mnie skrzyp też chce grać pierwsze skrzypce o potworności grabów pomyślę jutro
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
MagdaLenka 13:01, 26 kwi 2024


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 803
Anda napisał(a)


Tu pokazywałam
https://www.ogrodowisko.pl/watek/10851-ogrod-botaniczny-w-solingen?page=1#post_4

Druga fotka od góry. Na przedostatniej strony jest dyskusja z Inką, czy aby to drzewo rzeczywiście takie szerokie, bo nie chciała w to uwierzyć.


Zerknęłam na te zdjęcia i zastanawiam się dlaczego w takim razie ta odmiana nazywa się Fastigiata...? To z żadnej strony nie wygląda na egzemplarz kolumnowy.
____________________
MagdaLenka Kraina spełnionych marzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies