Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Pokaż wątki Pokaż posty

Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Kasya 19:48, 05 maj 2024


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42230
Abraham mój ukochany
Chyba w końcu padł u mnie
No nie mam dobrego miejsca
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Anda 19:56, 05 maj 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Rojodziejowa napisał(a)
Ociupinkę u nas popadało. Ale zdecydowanie za mało.

Dostałam reprymendę od małżonka. „Tyle tych roślin tu stoi w tych doniczkach, czy ty to w ogóle widzisz? Masz jakiś plan?”

Postanowiłam się poprawić. W przypływie wyrzutów sumienia anulowałam zamówienie z Floribundy… Taka jestem rozsądna… Oklaski!

Ale nie mogłam sobie odmówić wszystkich!
Więc poszło okrojone zamówienie na 3 zamiast 6 różyczek. To i tak postęp prawda? Przyjdą do mnie angielki DA:
Crocus Rose (tamtegoroczną uśmierciłam poprzez niezakopczykowanie i brak zabezpieczeń zimowych, a była w donicy)
Candy Rain (inaczej zwana Abraham Darby/AUScot)
Eustacia Vye

I co najważniejsze - wiem, gdzie je posadzę

I oby mnie inne dziady nie kusiły!


Ojej, no naprawdę bardzo rozsądna jesteś

Różyczki śliczne. Wzięło Cię na brzoskwiniowy?
Abrahama miałam, cudnie pachniał. Eustacia Vye kupiona wiosną z gołym korzeniem na razie korzeni się w donicy. Bardzo jestem jej ciekawa.
W pracy zakwitła Desdemona i przepadłam - myślę, gdzie by tu ją ewentualnie jeszcze upchać

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Rojodziejowa 20:04, 05 maj 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8689
An_na napisał(a)
Rozsądna dziewczyna oklaski!!

I oby Cię nie kusiły żadne inne dziady


Kłaniam się!

Z dziadami będzie ciężko, ale będę walczyć
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 20:05, 05 maj 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8689
Kasya napisał(a)
Abraham mój ukochany
Chyba w końcu padł u mnie
No nie mam dobrego miejsca


Bardzo jestem ciekawa tych różyczek. Abraham na fotkach piękny
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 20:14, 05 maj 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8689
Anda napisał(a)


Ojej, no naprawdę bardzo rozsądna jesteś

Różyczki śliczne. Wzięło Cię na brzoskwiniowy?
Abrahama miałam, cudnie pachniał. Eustacia Vye kupiona wiosną z gołym korzeniem na razie korzeni się w donicy. Bardzo jestem jej ciekawa.
W pracy zakwitła Desdemona i przepadłam - myślę, gdzie by tu ją ewentualnie jeszcze upchać



Tak. Brzoskwinia sponsoruje ten sezon. I kuklikowo i różyczkowo

A co do Desdemony… to zaskoczyła mnie wielkość kwiatu.

I mam z nią zagwozdkę. Kupiłam ją taniej przez to, że jest kiepsko rozkrzewiona. Ciąć ją teraz jeszcze na krótko, żeby się rozkrzewiała, czy skoro ma już tyle pączków to pocieszyć się kwiatami?



____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Marcin89 20:18, 05 maj 2024


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2560
Ja bym nie miał serca ściąć te kwiaty

Posadzisz ją, ukorzeni się, a na wiosnę przytniesz jak trzeba.
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
Monia81 20:24, 05 maj 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Asia wczoraj mój mężaty też coś podobnego mi powiedział trochę racji to ma, więc w tym tygodniu mam nadzieję uprzątnąć doniczki i powsadzać to co mam zaplanowane, żeby znowu za chwilę mi nie przypomniał o wsadzeniu tych zakupów a później zakupy, ale w czerwcu kuszą dziady i tyle, no co mamy zrobić
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Kasya 20:27, 05 maj 2024


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42230
Rojodziejowa napisał(a)


Bardzo jestem ciekawa tych różyczek. Abraham na fotkach piękny

A jak pachnie….
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Magleska 21:18, 05 maj 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
Asia brawo oparłaś się pokusie i tylko 3 sztuki -no podziwiam

a w szklarni masz perfekcyjnie -fajnie te opalane dechy wyglądają i te podpory super

pokażesz swoje piwonie pliss -widziałam zajawkę na insta ,ale na telefonie ,to małooo
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Anda 21:48, 05 maj 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Asiu, po kwitnieniu przytnij ją niżej, przesadź do większej donicy (albo w miejsce docelowe) i dobrze nawieź. Wtedy powinna dobrze się rozkrzewić. W tej małej donicy będzie się męczyć. One nie są dobre dla róż.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies