Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod lasem

malgol 12:43, 07 mar 2023


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Cześć Aniu w styczniu już goście? Fajnie
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Makao 15:05, 07 mar 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4028
Tu zawsze ktoś jest na forum ale zimą zdecydowanie mniej. Wróciłam jeszcze nim się ludzie rozszaleli to mam okazję pozawierać nowe znajomości i poznać wątki bo stara ekipa to na insta i fb działa. A mnie jakoś sentyment do tego miejsca ściągnął i od razu załapałam się na zjazd u Danusi w Przypkach 05.08.
Normalnie czad
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
malgol 12:22, 08 mar 2023


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Faktycznie duzo osób gdzieś zniknęło. Ja ledwo ogarniam w sezonie Ogrodowisko więc za innymi portalami nie nadążam. A tu mi dobrze
Z Przypek to licze na fotki bo osobiście tam nie dotre niestety
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 15:06, 23 mar 2023


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
No więc sezon uważam za otwarty Całą sobotę tyrałam, trawnik zrobiony, krzewy, trawy przyciete... normalnie nic tylko patrzeć jak wszystko rośnie Spałam długo,ale jak juz wzięłam sie za robotę to już tydzień leczę zakwasy. U mnie codziennie pada więc cieszę sie ,że sobota pozwoliła coś zrobić. Zostało tylko zwyczajowe przesadzanie, wykopywanie... ale tetrisy już w kwietniu
Za przykładem Mrokasi chciałam usunąć Ice Dancy, ale okazało się ,że zrobił sobie z nich kryjówkę jeż Nie zrobie mu tego , nie usunę mu sypialni , zawsze chciałam mieć jeża w ogrodzie więc nawet w tym sezonie turzyc nie zetnę! No tak skubany uwił sobie w nich gniazdo ,że przy ścinaniu zrobiłabym mu krzywdę
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Iwona100 17:57, 23 mar 2023


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 714
Cześć Gosia. Fajnie ,że się obudziłaś . Ale tak na otwarcie sezonu mogłabyś wstawić jakąś fotkę z Twojego pięknego ogrodu.
____________________
Iwona Wizytówka-Ogród na Zagórzuświętokrzyskie
mrokasia 18:02, 23 mar 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Fotę gniazda jeżyka w Ice Dance poproszę!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Magara 22:59, 23 mar 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6609
mrokasia napisał(a)
Fotę gniazda jeżyka w Ice Dance poproszę!

Ja też bym z ciekawości tej najzwyczajniejszej zobaczyła
I z tejże samej ciekawości bym zobaczyła Twój ogród po wiosennych porządkach
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
malgol 08:15, 24 mar 2023


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Magara napisał(a)

Ja też bym z ciekawości tej najzwyczajniejszej zobaczyła

I z tejże samej ciekawości bym zobaczyła Twój ogród po wiosennych porządkach

mrokasia napisał(a)
Fotę gniazda jeżyka w Ice Dance poproszę!


Z tym może być mały problem, bo chyba poczuł ,że został zdemaskowany i zmienił miejscówkę . Ale dziś poszukam ponownie Jeże już są obudzone na wiosnę czy przerwałam mu jeszcze zimową drzemke? Nie chciałabym...

Iwona100 napisał(a)
Cześć Gosia. Fajnie ,że się obudziłaś . Ale tak na otwarcie sezonu mogłabyś wstawić jakąś fotkę z Twojego pięknego ogrodu.


A co do ogrodu...hm, na razie bida. Trawnik zmaltretowany bo miał tyle mchu ,że nie wiem czy coś z niego będzie i cebulowe chyba pozarte przez nornice bo coś mało wyłazi. Także nie fociłam tego obrazu nieszczęścia
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 16:09, 24 mar 2023


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
No wiec oto jez



Znowu go przykryłam bo ruszał zaniepokojony kolcami Nie wiem jak on się tak szczelnie i warstwowo nakrywa od środka.
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 16:13, 24 mar 2023


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
A w ogrodzie aktywnosc wykazuja tylko krokusy, czosnki i liliowce. Reszta spi




8
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies