Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Helen 21:37, 31 sty 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8354
Zana napisał(a)


Ach, jak mi ta praca w życiu przeszkadza. Można by było tyle innych interesujących rzeczy w życiu zrobić.

Anulka, muszę się pod tym podpisać, no niestety...
____________________
Helen - Hortensjowo
Zana 21:38, 31 sty 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Helen napisał(a)

Anulka, muszę się pod tym podpisać, no niestety...


Helen, no kto nam to życie tak beznadziejnie urządził?
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
galgAsia 21:43, 31 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Hej, ciekawe rozważania prowadzicie, koleżanki... Wypisać się z roboty nie można, bo za co kupimy kfffiotki?! Jakieś propozycje?
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
KasiaLangier 21:43, 31 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Wpadło mi w oko motto: "rycie to życie" ))) Nigdy też nie spodziewałabym się, że deszcz będzie mi sprawiał tyle radości ))
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Zana 21:45, 31 sty 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
galgAsia napisał(a)
Hej, ciekawe rozważania prowadzicie, koleżanki... Wypisać się z roboty nie można, bo za co kupimy kfffiotki?! Jakieś propozycje?


Jakaś "manna z nieba"?
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Ania111 21:46, 31 sty 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
KasiaLangier napisał(a)
Wpadło mi w oko motto: "rycie to życie" ))) Nigdy też nie spodziewałabym się, że deszcz będzie mi sprawiał tyle radości ))



Tak Kasiu ,
Deszcz nas cieszy bo mamy ogrody ,
ale nie wszyscy się tak cieszą
____________________
Ania Spelnione marzenie
Zana 21:46, 31 sty 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
KasiaLangier napisał(a)
Wpadło mi w oko motto: "rycie to życie" ))) Nigdy też nie spodziewałabym się, że deszcz będzie mi sprawiał tyle radości ))


Motto niczym życiowa dewiza dzików.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Dominika11 21:47, 31 sty 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
KasiaLangier napisał(a)
Nigdy też nie spodziewałabym się, że deszcz będzie mi sprawiał tyle radości ))
ja tak samo
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Helen 21:47, 31 sty 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8354
galgAsia napisał(a)
Hej, ciekawe rozważania prowadzicie, koleżanki... Wypisać się z roboty nie można, bo za co kupimy kfffiotki?! Jakieś propozycje?

Zawsze to sobie powtarzam...ehhh
____________________
Helen - Hortensjowo
Magara 21:51, 31 sty 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6793
Eh, nie umiem pisać postów z wielokrotnym cytowaniem, ale może to i lepiej, napiszę krócej i zwięźlej bo na pewno o czymś zapomnę
Do wątku Małej Mi też robiłam kilka podejść, ale jednak się nie odważyłam - nie wiem co by się musiało wydarzyć, żeby dać radę przeczytać "na raz", no nawet tzw. "zima" za krótka, ale może jeszcze jakieś podejście zrobię Albo kupię sobie swojego własnego laptopa bo teraz mam na spółkę z małżonkiem i ten diabelec mi zamyka pootwierane okna, a ja potem nie pamiętam, na której stronie skończyłam i mnie trafia
Przy długich wątkach jest dobre podejście Sylwii Szmaragdowej - jest nowy czas, nowy wątek, nowi dadzą radę ogarnąć
Anula, do klubu "pomyłka" to Ty się z różami swoimi nie kwalifikujesz - one jednak rosły, pachniały, wyglądały, a że Tobie się nie podobało jak rosną, że za wysokie, że baty za długie - no sorry - to nie ich wina
I na spokojnie możesz się odmurować - moje zaburzenia prawie ogarnięte (no poza biblioteką ale to pikuś), a czytało się i oglądało super
Wątek mój plus rzekomy mój "dar" to temat przyszłości - póki co Twoja hostowa mi świetnie pasuje na 1/4 rabaty wokół mojego domku, więc nie ma co otwierać kolejnych dyskusji
No to się streściłam, jak koń na wyścigu

____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies