Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

jolanka 21:03, 17 lis 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
No Anula, tyle zapasów to ja nie mam, tylko jakieś 30-35.
Kilka,jak u Ciebie, drugi rok powtarza klasę
Oj, niech ta zima lekką będzie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
BKosimkArt 08:35, 18 lis 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
No niezła lista faktycznie... zadołowane dadzą radę
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Zana 11:49, 18 lis 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Monika sama jestem ciekawa tej nowości i czy to prawda z tym majowym kwitnieniem, zobaczymy. W necie bardzo mało informacji na jej temat, nie znalazłam rozmiarów jakie ma osiągać.
Ha, dobrze że napisałam o moich doniczkowych zdobyczach, przynajmniej Twoje się nie zmarnują.

Ewa oj żebyś wiedziała, że będę miała co robić. Aż się boję, że wiosna będzie za krótka na te plany! Zakupy, ach zakupy, no co robić przez zimę, trzeba czymś się zająć.

Jolanko a miałam nadzieję, że pobijesz moją ilość. Miejmy nadzieję, że po ekstremalnym lecie nie przyjdzie ekstremalna zima.

Basiu no oby dały radę!.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Anda 12:08, 18 lis 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33706
Niezła lista Wiosną nie będziesz się nudzić
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kawa 08:15, 19 lis 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Ania no nieźle zachomikowałaś roślinek
dobrze że mam maly ogród i nie mam gdzie czego chomikować

Macham do ciebie
mało mnie bo czasowo poległam a i innych spraw się nawarstwiło!!
buziaki
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Brzozowadzie... 11:43, 19 lis 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Aniu, Mistrzyni! Ja jeszcze nigdy niczego nie dołowałam Dwa razy sadzić?! O nie! Ale śnieg przeszkodził mi w posadzeniu dwóch choin kanadyjskich i czekają w doniczkach, więc jakby co to mam i ja
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
April 13:12, 19 lis 2018


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10373
Nie będę pisać ile mam ale wygrałam tą nierówną walkę, hi, hi, hi

Agata, nie każdy może od razu sadzić. Trzeba przygotować miejscówkę, wywieźć piasek, nasypać ziemi. I tak tworzą się pola doniczkowe
____________________
April April podbija las Mazowsze
malgol 13:23, 19 lis 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
April napisał(a)
Nie będę pisać ile mam ale wygrałam tą nierówną walkę, hi, hi, hi

Agata, nie każdy może od razu sadzić. Trzeba przygotować miejscówkę, wywieźć piasek, nasypać ziemi. I tak tworzą się pola doniczkowe


Podziwiam Was z tym chomikowaniem doniczek Zwariowałabym chyba Mi jak zostaną na zime 2 sztuki to już nerwowa się robię.Tydzień temu zadołowałam właśnie dwie trawy , na które przez sezon miejsca nie znalazłam i( wróć! i 2 nowozakupione) i już mam wyrzuty sumienia 50 sztuk nie pozwoliloby mi zimy przetrwać w zdrowiu psychicznym chyba
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
13:54, 19 lis 2018
Zana napisał(a)
Monika sama jestem ciekawa tej nowości i czy to prawda z tym majowym kwitnieniem, zobaczymy. W necie bardzo mało informacji na jej temat, nie znalazłam rozmiarów jakie ma osiągać.
Ha, dobrze że napisałam o moich doniczkowych zdobyczach, przynajmniej Twoje się nie zmarnują.


Ja policzyłam dziś i mam w sumie 71 szt zadołowanych doniczek i 4 zostawiam niezakopcowane, co będzie to będzie, to są sosny i krzewuszka
mrokasia 15:17, 19 lis 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18222
Teraz sobie uzmysłowiłam, że mam 2 wykopane rośliny, których nie miałam gdzie upchnąć i wsadziłam do doniczek - jedną krzewuszkę i jedną żółtą trzmielinę na pniu....
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies