Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Zana 10:55, 02 sty 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Johanka, Asia popatrzyłam właśnie na prognozę na najbliższe dwa tygodnie. No idą mrozy! Jak nic choinka przyda się do okrycia tego i owego.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
KasiaBawaria 11:44, 02 sty 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Za takie prezenty tez sie bym nie obrazila
Szcesliwego Nowego Roku!
____________________
Zapraszam na kawe
Dragonka 11:48, 02 sty 2019


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
ello Aniu nie tylko mrozy idą, śniegu nawaliło u nas, wreszcie mój ogródek nie wygląda strasznie
Moi sąsiedzi w bloku dawnym byli zupełnie bezproblemowi, mogłabym ciąć wszystko an balkonie.

Pozdrawiam Cię serdecznie
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
anka_ 12:32, 02 sty 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Aniu miałaś super Mikołaja, widocznie całym rokiem grzeczna byłaś Ja muszę rozejrzeć się za jakimś rozdrabniaczem bo stary wysiadł.

Zdrowia i spełnienia marzeń życzę.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
jolanka 20:42, 02 sty 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
A jak Ci się udało te 3 kilo na +? Jakaś specjalna dieta? Bo ja 3 kilo na - , niestety
Dzisiaj kupiłam kieckę trochę za dużą i liczę, że mi przybędzie tu i ówdzie
Buziaki noworoczne
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Zana 21:48, 02 sty 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kasiu no cóż, rodzina uważa mnie już chyba za ogrodowo zdrowo szurniętą. Myślę, że to forum to jedyne miejsce, gdzie taki prezent dla kobiety znajduje absolutnie pełne zrozumienie i uznanie

Baśka kurcze, a u nas śniegu nic a nic. No chociaż trochę wyślij tu na mazowieckie. Za to wieje masakrycznie.

Ania tak, tak, oj jaka ja grzeczna byłam. Cieszę się z tych prezentów niezmiernie. Odkurzacz ma dwie funkcje: dmuchającą i ssącą z szatkowaniem liści. Zobaczymy jak się sprawdzi w praktyce. Ale najbardziej zależało mi na rozdrabniaczu, odkurzacz pojawił się właściwie nieoczekiwanie.

Jolnako na "minus" u Ciebie?. Diety żadnej specjalnej nie mam, po prostu jest zimowa przerwa od ogrodu, weekendy bez wideł, bez łopaty itp. itd.. Przyjdzie wiosna i te moje uciułane kilogramy zaraz sobie polecąąąąą.... No to życzę Ci Kochana, żeby Ci tu i ówdzie przybyło.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Mary 22:38, 02 sty 2019


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3513
A mój odkurzacz właśnie się zepsuł. Cztery sezony tylko służył. Nigdzie nie mogę znaleźć części zamiennych, więc chyba czeka mnie zakup nowego.
Tego samego dnia przy rozdrabnianiu liści padła kosiarka. Ale kosiarka to już miała ponad 20 lat, więc swoje odpracowała.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Gardenarium 09:15, 03 sty 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ciekawam tego odkurzacza z rozdrabniaczem, ma jakiś worek?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Brzozowadzie... 10:44, 03 sty 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Cześć Anulko, jak chcesz to zupełnie gratis oddam Ci moje świąteczne 2 kilogramy Ja do tej pory mogłam jak i Ty, gwizdać na diety, ale po 40tce się kurde zmieniło.Tak więc, wiesz, jakby co, to chętnie oddam
Uściski noworoczne również przesyłam i czekam na Twoje cudne foty. Mi w styczniu już się włącza pierwszy bieg na wiosnę, bo wreszcie biało się zrobiło. A jak jest biało, to po białym tylko wiosna, haha
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Kokesz 11:31, 03 sty 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
Witam Noworocznie Aniu i wszystkich zaglądających
Jakoś tak się stało, że przespałam życzenia Świąteczne na O.

Potwierdzam fakt, że po 40 stce kilogramy same przybywają i ja chuderlak też to widzę i nie tak łatwo je zgubić jak kiedyś.

Pozdrawiam
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies