Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Podmiejski ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Podmiejski ogródek

makadamia 08:45, 11 wrz 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Magleska napisał(a)
Ja tam lubię jak wpadasz i doradzisz .. (strachliwa nie jestem i nie uciekam ) ......pomimo ,że nie zawsze się słucham ,ale lubię jak coś podpowiesz i inspirację mogę czerpać .......... Chociaż moje ognisko wylądowało w końcu gdzie indziej niż radziłaś ( ale miał tam być basen w którejśtam kolejnej wersji więc zmyłka była ) Cmok


Kurczę i znowu mam zaległości w wątkach.
Co się odwrócę, to coś ciekawego przegapię
Zaraz idę zobaczyć
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 08:46, 11 wrz 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Monka napisał(a)
Asiula w trakcie picia kawy zajrzyj do mnie i coś doradź


Byłam i już nie będę Ci radzić. Masz lepsze pomysły ode mnie, a pod okienna wyszła świetnie
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
AniMa 11:02, 11 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Asiu ja mam do Ciebie prośbę z planowaniem tylnej rabaty....Ta przy basenie na razie nie do ruszenia, bo eM właśnie skończył kłaść kostkę (po 4 miesiącach proszenia) - jak mu powiem, że cała do przeróbki....to przerobi mnie - na spulchnioną miazgę
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Toszka 12:00, 11 wrz 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
AniMa napisał(a)
Asiu ja mam do Ciebie prośbę z planowaniem tylnej rabaty....Ta przy basenie na razie nie do ruszenia, bo eM właśnie skończył kłaść kostkę (po 4 miesiącach proszenia) - jak mu powiem, że cała do przeróbki....to przerobi mnie - na spulchnioną miazgę


Mój eM trzy razy chodnik przekładał, z kostki (ponad 70m) i żyję... to i ty przeżyjesz. Kwestia górnolotnej mowy i epickiej wizji... zima jest długa, noce długie, czas długi na motywacje
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Zana 12:19, 11 wrz 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Asia mam ogromny niedosyt wczorajszego spotkania z Tobą. Rozgadałyśmy się wszystkie jak sroki i czas tak szybko przeleciał, ale fajnie było poznać się w realu. Dzięki za tę małą intrygę, która była inspiracją do superowej ogrodowej imprezki u Izy.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Monka 12:36, 11 wrz 2017


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
makadamia napisał(a)


Byłam i już nie będę Ci radzić. Masz lepsze pomysły ode mnie, a pod okienna wyszła świetnie



Asia !!! uprasza się jeszcze raz do mnie zajrzeć , co dwie głowy to nie jedna
____________________
Monika ogród i co dalej
AniMa 14:18, 11 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Toszka napisał(a)


Mój eM trzy razy chodnik przekładał, z kostki (ponad 70m) i żyję... to i ty przeżyjesz. Kwestia górnolotnej mowy i epickiej wizji... zima jest długa, noce długie, czas długi na motywacje


Hehehe:0
Nawet HGTV zaczął oglądaćMoże coś się uda....a jak nie to jak zwykle - sama ziemię ruszę
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
makadamia 15:17, 11 wrz 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Zana napisał(a)
Asia mam ogromny niedosyt wczorajszego spotkania z Tobą. Rozgadałyśmy się wszystkie jak sroki i czas tak szybko przeleciał, ale fajnie było poznać się w realu. Dzięki za tę małą intrygę, która była inspiracją do superowej ogrodowej imprezki u Izy.


Ja też mam niedosyt - w tym tygodniu u Ciebie czy u mnie?
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
jolanka 20:45, 11 wrz 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Asiu, jesteś świetną dziewczyną, fajnie było Cię poznać osobiście. Szkoda, ze rzeczywiscie czas tak szybko biegł. Ale mam nadzieję, nadrobimy nastepnym razem
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Zana 23:00, 11 wrz 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
makadamia napisał(a)


Ja też mam niedosyt - w tym tygodniu u Ciebie czy u mnie?


P wizycie u Izy mam doła. Muszę dla równowagi psychicznej chyba jakiś totalnie ugorowaty ogródek odwiedzić, a to raczej nie u Ciebie. Może jest gdzieś jakiś konkurs na najbardziej szpetny ogród?
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies