Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Podmiejski ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Podmiejski ogródek

anka_ 23:19, 11 wrz 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Zana napisał(a)
P wizycie u Izy mam doła. Muszę dla równowagi psychicznej chyba jakiś totalnie ugorowaty ogródek odwiedzić,...
Anula zapraszam...
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Johanka77 00:32, 12 wrz 2017


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Zana napisał(a)


P wizycie u Izy mam doła. Muszę dla równowagi psychicznej chyba jakiś totalnie ugorowaty ogródek odwiedzić, a to raczej nie u Ciebie. Może jest gdzieś jakiś konkurs na najbardziej szpetny ogród?


Na moim ugorze byłaś już
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Zana 07:15, 12 wrz 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ania i Asia w sumie to nasze ogrody są przecież cały czas w fazie powstawania i tego trzeba się trzymać
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
AniMa 08:21, 12 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Trochę daleko ale zawsze możesz wybrać sie do mnie Przynajmniej kawusie dobra robię...i ciasta piekę
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
makadamia 09:32, 12 wrz 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
jolanka napisał(a)
Asiu, jesteś świetną dziewczyną, fajnie było Cię poznać osobiście. Szkoda, ze rzeczywiscie czas tak szybko biegł. Ale mam nadzieję, nadrobimy nastepnym razem


Jolu - i wzajemnie. Właśnie siedzę u Ciebie w wątku i czytam od samego początku
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 09:35, 12 wrz 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Zana napisał(a)


P wizycie u Izy mam doła. Muszę dla równowagi psychicznej chyba jakiś totalnie ugorowaty ogródek odwiedzić, a to raczej nie u Ciebie. Może jest gdzieś jakiś konkurs na najbardziej szpetny ogród?


No właśnie zdecydowanie u mnie.
Choć widzę, że tu już dużo chętnych się zgłosiło do terapii
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 09:38, 12 wrz 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Zana napisał(a)
Ania i Asia w sumie to nasze ogrody są przecież cały czas w fazie powstawania i tego trzeba się trzymać


Cały czas to sobie powtarzam i działało, póki sobie nie uświadomiłam, że mój ogród powstawał dokładnie w tym samym czasie co Izy
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 09:40, 12 wrz 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
AniMa napisał(a)
Trochę daleko ale zawsze możesz wybrać sie do mnie Przynajmniej kawusie dobra robię...i ciasta piekę


Ej, to nie jest w porządku, tak niecnie kusić
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
mrokasia 09:45, 12 wrz 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18133
Asia, jak Cię to pocieszy to ja też mam doła. Jak zwykle po wizycie u Izy. Bo mam świadomość, że bez względu na ilość czasu, pracy i pieniędzy włożonych w ogród nie mam szans osiągnąć takich efektów...
Edit: baaardzo miło było Cię poznać w realu .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
makadamia 10:29, 12 wrz 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
I ja się cieszę ze swojego pierwszego, ogrodowiskowego spotkania.
Iza mieszka w przepięknej okolicy i ma fantastyczny starodrzew na działce - tego nie przeskoczymy
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies