Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

DorKa 10:37, 30 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
mrokasia napisał(a)


To cieszę się, że nie jestem sama

albo trzy
____________________
Dorka Zakręcony ogród
mrokasia 11:01, 30 lis 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Kacha, pierniczki fajowe i jak duuuużo .
Amarylis piękny, zachciało mi się takiego...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Anda 12:53, 30 lis 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33250
Boszsz, widze snieg za oknem Amarylis piekny, lubie je w bieli.
Ja niestety nieperfekcyjna
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kasia_CS 14:43, 30 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
mrokasia napisał(a)
Kacha, pierniczki fajowe i jak duuuużo .
Amarylis piękny, zachciało mi się takiego...


Pierniczki jako frajda dla Kuby miały być nigdy wcześniej w domu rodzinnym nie mieliśmy tradycji piernikowania. Ale Kubie i tak starczyło cierpliwości na pierwsze dwa wałkowania i wrócił do samochodzikow ( ku mojej uldze, bo zamiast 1,5h by się zeszło ze 3 )

Amarylis mi się marzył od zeszłego roku jak na forum oglądałam w różnych wątkach. U mnie w pgrze jest duży wybór cebul całkiem, a cenowo tak od 16 do 30 zaleznie od wielkości cebuli. W zeszłym roku tez w B sprzedawali w doniczce. Może też się pojawią
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 15:10, 30 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Anda napisał(a)
Boszsz, widze snieg za oknem Amarylis piekny, lubie je w bieli.
Ja niestety nieperfekcyjna


Noo, dzis zaczął padać i niestety topi się jednocześnie, bo jest na plusie i już trochę plucha.. a moje dziecko od rana krzyczy, ze "sniet"!!

Amarylis właśnie w bieli był upragniony ja do zaszczytnego grona nieperfekcyjnych sie z przyjemnością zaliczam
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
eVka 15:31, 30 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasia_CS napisał(a)


Noo, dzis zaczął padać i niestety topi się jednocześnie, bo jest na plusie i już trochę plucha.. a moje dziecko od rana krzyczy, ze "sniet"!!

Amarylis właśnie w bieli był upragniony ja do zaszczytnego grona nieperfekcyjnych sie z przyjemnością zaliczam

W bieli wyjątkowo wygląda, ja mam pomarańcz chyba (bo tak dawno nie kwitł, że zapomniałam) i nie jest az tak urokliwy.
____________________
Lulilaj 15:52, 30 lis 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
To jeszcze ja, w sensie nieperfekcyjna .

Pierniczki piękne, my bedziemy piekły przed samymi Świętami
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
Kasia_CS 17:16, 30 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Lulilaj napisał(a)
To jeszcze ja, w sensie nieperfekcyjna .

Pierniczki piękne, my bedziemy piekły przed samymi Świętami


Ja takie "szybkie pierniczki" w zeszłym roku z Kubą robiłam, a teraz pierwszy raz takie co się muszą "uleżeć". Ciekawa jestem jak będą smakować za miesiąc większość zapakujemy wszystkim pod choinkę

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Magleska 23:39, 02 gru 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Wpadłam z rewizytą już tu do Ciebie zaglądałam cichaczem ..... altanka super ....muszę jeszcze sie rozejrzeć ,ale np.wiem ,że różyczki masz ładne
I pierniki z tego samego przepisu robiłam pyszne są prawda większość potraktowałam jako dodatkowe prezenty dla bliskich - popakowane w słoje i w sumie dla nas niewiele zostało ale może to i dobrze ,bo za dużo byśmy zjadły
Ps. Zostaję na dłużej
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kasia_CS 10:39, 03 gru 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Magda, my też na prezenty większość pierników zapakujemy, teraz tylko zjedliśmy kilka sztuk na sprobowanie tuz po pieczeniu, a tak to jakies 250 siedzi w pojemnikach do podziału


____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies