Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

patrycja 21:15, 23 maj 2018


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
Ja też, ja też, ja też dołączam się do życzeń.

Zdrówka i wszelkiej pomyślności
____________________
Patrycja mój ogródek
Mary 21:19, 23 maj 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3517
Makusia napisał(a)
Zanim załapałam, ze to życzenia urodzinowe dla Kasi, przerażenie mnie ogarnęło, że przegapiłam narodziny Arbuziątka

Fotki piękne, a do życzeń się absolutnie przyłączam

Hi hi. Ja tak samo!
Wszystkiego najlepszego Kasiu!
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Magleska 21:21, 23 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18924
ja też dołączam się do życzęń
szybkiego i bezproblemowego rozwiązania życzę ......
czekam na wieści
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
mrokasia 23:04, 23 maj 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18245
Kacha!!! Sto lat!!!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Zagajanka 06:15, 24 maj 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Sliczne zdjecia, Kasiu. Ogrod nabiera masy. Do tej rabaty przy czerpni moze czosnkow by na jesieni dla koloru trochę dosadzić? Bo potem to juz roze beda tam krolowac
Wszystkiego najlepszego, poza tym i szybkiego rozwiazania!

Olivia dla Ciebie z tych okazji:

____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Kasia_CS 06:40, 24 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Cosik mam tyły w odpisywaniu, a po wczorajszym dniu to juz w ogóle

kasja83 napisał(a)
Kasiu piękną masz burzę kocimiętki
A nieogrodowo kiedy wielki dzień?

Polecam zaprosić do ogrodu, tylko dobrze wybrać odmianę ta moja jednak za wysoka na moje potrzeby
A wielki dzień - to już tylko Kaja wie jak dla mnie to jutro, a co ona wykombinuje ...

DorKa napisał(a)
Wchodzę tu z nadzieją, że już a tu nic ? Kaja pobudka! Mamusia jest już zmęczona. Olej rycynowy , pamiętasz ?

Oj, tam niecierpliwa jesteś powiem Ci, że gdyby miarą mojej gotowości do porodu miało być moje zmęczenie, to chyba będę kolejny rok bym biegała z brzuchem. Wczoraj teściowa się śmiała, że do porodu to się nie szykuje, bo zbyt żwawa jestem

JoannaDe napisał(a)
Babo a Ty spać nie możesz? Czy wydreptujesz ścieżki na szpitalnym korytarzu
Trzymam kciuki mocno mocno

A bo ja, tak piszę o dużych porach dnia i nocy, jak tak nagle się obudzę i chwilowo odechciewa mi się spać to trzeba jakoś spożytkować ten czas
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
inka74 06:59, 24 maj 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Kasiu - odrobinę spóźnione życzenia ale za to z całego serducha płynące. Trochę szkoda, że arbuzik prezentu na urodziny nie zrobił ale z drugiej strony dobrze bo każda swój dzień świąteczny będzie miała. I z imprezy urodzinowej gości nie musiałaś wypraszać
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kasia_CS 07:00, 24 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
_Martini_ napisał(a)
Jest super! Jest dużo wszystkiego, ale bez chaosu. Podoba mi się. Ale, to już wiesz
Kiedy sadziłaś Heidi? Porównuję pąki Twojej z moją, a myślałam, że ta moja to Natasha. Sadziłam je obok, ale może pomyliłam i posadziłam na odwrót. Zagadka dopóki nie zakwitnie. Bo ta druga to taka marna, że nawet pąka nie ma.

Mua :* chaosu faktycznie jakby mniej, ale to efekt ciągłych zmian, przesadzanek i mnożenia roślin, które kupiłam na początku dobrze, ze chociaż wtedy zainwestowalam w fajną niedużą szałwię, bo do dziś jestem z niej bardzo zadowolona - chyba jest królową moich pierwszych ogrodowych zakupów jak tak pomyślę

Heidi sadziłam jesienią-goły korzeń juz któryś raz mi się przewija nazwa tej Natashy.. az muszę wyszukać, bo nie znam panienki

paulina_ns napisał(a)
Kasiu szersze kadry super, jakiej wielkości jest Twój ogród? Na zdjęciach wydaje się dosyć malutki, a tyle róż w nim upchałaś widzę,że u Ciebie róże w bardziej zaawansowanym stadium są niż moje, ale one pewnie wiedzą,że mają zdążyć zakwitnąć przed porodem .

Ogródek na ogrodowiskowe standardy jest bardzo mały ma 230m2.. a jak na standardy przymieszkaniowe w bloku to jest olbrzymi, hihi wszystko caculy gdyby nie ten garaż pod spodem ale na razie nie mogę narzekać,bo to co posadzilam, to rośnie jakby nigdy nic

Wiesz, zawsze się dziwię z tymi różami, jak czytam o setkach sztuk u innych.. a tu się okazuje, ze juz mam 40, a myślałam że będę mieć co najwyżej kilka
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
mirkaka 07:18, 24 maj 2018


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9715
Taki sam duet imin dzieci mam wśród znajomych
Kasiu, pięknie masz już w ogrodzie, cudownie róże zaczynają, kocimiętki, szałwie. U mnie trochę później wszystko będzie ale to dobrze bo jeszcze azalki i rodki na pierwszym miejscu.
Łatwego porodu życzę i zdrowego dzieciątka I nie zapominaj o nas w natłoku nowych obowiązków
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Kasia_CS 07:20, 24 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
DorKa napisał(a)
Sto lat, sto lat niech żyje żyje nam
Wszystkiego Najlepszego Kasiu , póki co najważniejsze życzenia bardzo banalne lekkiego porodu , zdrowiutkiej dzieciny i szybkiego powrotu do ogrodu z maleństwem Buziaki i powodzenia


Haha, kochana! Rozpętałaś życzeniową burzę, hihi dziękuję Ci ogromnie za pamięć, a życzenia mega w punkt :*

Aniu_, AniuMakao, Asiu, Catalino, AniuK, Domi, Joasiu, Anulajdo, Paulinko, Patrycjo, Marysiu, Madziu, Kasiu, Janko, Iwonko !!!!!! Uff!

Bardzo bardzo bardzo dziękuję wszystkim za urodzinowe życzenia! Po prostu w, takich ilościach nie ma opcji, zeby się nie spełniły, prawda?

Kajka na szczęście oszczędziła i mnie i sobie dzielenia się dniem urodzin, za co jestem jej mega wdzięczna teraz daję jej olbrzymie zielone światło do wyjścia !

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies