Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 08:51, 15 wrz 2016


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ja wcześniej miałam go zle posadzonego z doniczki, bo po prostu wsadzonego w ziemie.. teraz wyszedl z ziemi niemal w tej samej formie... wiec za radą Toszki pogmeralam w bryle korzeniowej, powydlubywalam co moglam se srodka.

Troche pocielam korzenie, ale tych najgrubszych balam sie ruszac... mam nadzieję, że będzie ok. Teraz będzie suche rosl w polcieniu.

Ale oczywiscie muszę przesadzić rośliny sasiadujace, bo wyszly za blisko rodka nie ma spokoju
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 11:14, 15 wrz 2016


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Przed:


I po:


W nowym miejscu - kiedyś porownam jak się zmienił rodek po zmianie ze słonecznego stanowiska na półcieniste i lepszą glebe
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
chojna 17:43, 15 wrz 2016

Dołączył: 20 sie 2014
Posty: 862
Kasiu ten Twój rodek mimo słońca jest dość okazały. Zdjęcia dla Ciebie zrobiłam. Przepraszam za opóźnienie, mam masę problemów .
____________________
Olka- Mój ogród nad rzeką...
Kasia_CS 23:47, 17 wrz 2016


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Olu, nie ma sprawy, wiadomo, że są ważniejsze rzeczy! Przeciez po tej wichurze mieliscie tyle do ogarniecia, ze masakra.. Luz!

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 23:52, 17 wrz 2016


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
A ja teraz się kuruję, w sumie już mi prawie przeszło - został kaszel jak u gruzlika...

Ale za to dzięki temu, ze akurat chorowanie trafilo na moj urlop, to uszylam pokrowce na poduszki do kanapy, którą eM zrobił z palet.

Nasz taras nabiera ksztaltu Mam jeszcze do uszycia firany do pergoli, zrobimy zadaszenie i będzie gotowe!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
L00zak 11:11, 18 wrz 2016


Dołączył: 23 cze 2015
Posty: 2521
Szybkiego powroty do zdrowia więc życzę.
Zmiany na plus
____________________
Michał Czy facetowi uda się wyczarować ogród marzeń?
Kasia_CS 07:48, 21 wrz 2016


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Michał, dzięki! Został juz tylko kaszel i katar, ale to pewnie końcówka.

A ja dojrzewam do tego, by jesienią posadzic tylko cebulowe, a rabatowe rrwolucje raczej zostawić na wiosne. Tylko moze ta rozanka by jeszcze dala rade, bo tam gdzie ma byc to nie rośnie.

Może dziś cykne fotke planu rozanki, choć juz cos mi się widzi, ze chyba mało miejsca zaplanowałam

No i kanape z palet naszej produkcji pokaze! EM - konstrukcja i malowanie, ja -pokrowce na poduchy
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
asiak 10:41, 21 wrz 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Czekamy wobec tego na fotki
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Kasia_CS 18:02, 21 wrz 2016


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Zapowiadana kanapa własnej produkcji taras dalej w toku, więc wielki bajzel i nie pokazuje szerszego kadru.

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Mary 19:14, 21 wrz 2016


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3513
Jak przeczytałam, że meble z palet to spodziewałam połączonych palet.
A tu drewno z palet tylko jako materiał, więc dużo pracy trzeba było w to włożyć w łączenie tych wszystkich deseczek.
Fajnie wyszło. Gratulacje.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies