Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Mary 20:08, 11 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3517
Kasiu,

Pytałaś mnie o skład nawozu. Zapomniałam Ci podać. Tu masz skan.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Kasia_CS 12:48, 12 wrz 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
paulina_ns napisał(a)



E to widzę,że tutaj grubsze zakupy prze Pani . Świecznica nie taka malutka, trzcinniki też super. Powodzenia Kasiu w grzebaniu w ziemi


Eee, one wszystkie nieduże, więc podobnej wielkości i się wydają większe chyba niż są Ze świecznicą troszkę żałowałam, bo duuuużo większe i w lepszej kondycji sadzonki są niedaleko mnie - też z kwiatostanami. Choć, jak się wczoraj okazało może i lepiej, że mam tą, bo tamte to Brunette i są podobno sporo niższe docelowo niż Black negligee, a jednak wolę wyższy gabaryt


Powodzenia to dobre życzenia, bo dzieci nie dają - jak jedno uśnie, to drugie woła na całe osiedle Mamoooo, choooodź! niech on już pójdzie do przedszkola, hihi
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 12:50, 12 wrz 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
mrokasia napisał(a)
Tyle się w tej paczce zmieściło??? Nie do wiary...
Trzcinniki ładne, świecznica wcale nie taka mikra, super .


nie widać długości paczki dobrze Ale patrz, nic się nie marnuje - część kartonu poszła na rabatę trzcinnikową pod korę

Mam nadzieję, że świecznica się ładnie zbierze, bo jednak trochę ma takie przesuszone liście mam wrażenie.. zresztą rutewka też. Oby przezimowała.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 12:52, 12 wrz 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
asiak napisał(a)
Śliczne okazy


Mam nadzieję, że wszystko się ładnie przyjmie - tym bardziej, że trzcinniki zaryzykowałam i podzieliłam... są już Twoje świecznice?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 12:53, 12 wrz 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
effka napisał(a)
Ooo uwielbiam takie zakupy, piękne dorodne okazy. Miłego sadzenia!


Zakupy fajna rzecz! Ja dziś składałam zamówienia w aptece i już to mnie nie rajcuje A kasy 3 razy tyle co na te rośliny, wrrr.. ale mam nadzieję, że zapasy wystarczą na długo.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 12:54, 12 wrz 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
anka_ napisał(a)
Kasiu zakupy superaśne. Gdzie kupowałam, bo może na ten zapach świecznicy i ja się skuszę.


wyślę Ci namiar skuś się skuś Mnie ten zapach przywodzi na myśl chyba gardenię i jaśmin..? sama nie wiem
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 12:59, 12 wrz 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
jolanka napisał(a)
Haha, zaczyna się
Znowu za kieszeń się trzeba trzymać
Mam trzy rodzaje świecznic ale najładniejsze to te ciemne


Joluś, a znasz odmianę tych ciemnych? Bo myślałam, że i ta moja będzie ciemna, ale zielone ma liście.. Choć dużo zależy ponoć od stopnia nasłonecznienia stanowiska. Ciekawe, czy u mnie zmieni "upierzenie"


Aaa, a ja prawie żadnych zakupów nie robiłam w tym sezonie, więc teraz dopiero odbijam...choc w sumie niby trochę kupiłam, bo robiłam buksową obwódkę, wiosną róże kupiłam i na kulkowisko dokupiłam danikę i buksy (oby czkawką mi się nie odbiły..)
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
DorKa 13:12, 12 wrz 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
umknęło mi zdjęcie Twoich zakupów .Piękne okazy. Czekamy na kolejny etap, tym razem w ziemi Ja z zakupów to tylko szkolne przybory póki co. Roślinki musza poczekać. Samych butów do piłki młody 3 pary potrzebuję ale odbiję sobie niebawem
____________________
Dorka Zakręcony ogród
asiak 17:39, 12 wrz 2018


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Kasia_CS napisał(a)


Mam nadzieję, że wszystko się ładnie przyjmie - tym bardziej, że trzcinniki zaryzykowałam i podzieliłam... są już Twoje świecznice?


Kasiu ja swoje w piątek dostanę
____________________
AsiaDziałeczka Asi
BKosimkArt 19:55, 12 wrz 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Wow dorodne rośliny!!! Super!
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies