Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 11:19, 17 gru 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
MalgosiaW napisał(a)


U mnie po pierwszej zimie buchananii niestety padła, ale miała kiepską miejscówkę. Inne brązowe lepiej czy gorzej ale dają radę. Masz talent do robienia pięknych zdjęć, mogłabyś pomyśleć o tym zawodowo.

Zimno się zrobiło i ruch na forum też mniejszy. Mam czas na zaległe czytanie wątków. Chorób współczuje, my właśnie po grypie żołądkowej. Pa


Bubu, mam nadzieję, że przetrwa mimo wszystko! byłoby mi szkoda, jakby Marysiowe trawki mi nie przezimowały.

A propo zdjęć, to czasem się bawię, ale na użytek własny i znajomych - np kiedyś jakieś zdjęcia dzieci mi się zdarzało robić w ramach sesji pamiątkowej. Myślę, że taka praca byłaby całkiem przyjemna, ale musiałabym jednak nauczyć się obróbki programów graficznych, bo to co robię teraz to metoda prób i błędów w wąskim zakresie zmian na fotgrafii Ładnej cery bym zrobić nie umiała

A dzieciaczki jakiś czas były zdrowe, udało się Kaję zaszczepić kilka dni temu, a wczoraj Kuba zaczać dzień z katarem, wrrr
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 11:20, 17 gru 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Annak napisał(a)
Dużo zdrówka dla maluszków. U mnie też bywa różnie z wnuczką A hakuro piękna w tych "ozdobach"


Dzieki Aniu - znów zdrowie się przyda! Bardzo bym chciała, żeby święta i sylwester był zdrowotnie dobry, bo jak do tej pory to KAŻDY rok zaczynamy u Kuby chorobą fajnie byłoby mieć odmianę i spędzić sylwestra z grupą znajomych i ich dziećmi
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 11:24, 17 gru 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
DorKa napisał(a)
Mam nadzieję,że rodzinka już zdrowa. Jak widzę Wasze ogrodowe ujęcia ( piękne nota bene ) to wyrzuty sumienia mnie nachodzą, że nie mam weny wchodzić do swojego ogrodu. Ale to się zmieni jak tylko dokupię więcej zimozielonych i nie będzie straszył zimą Ciekawe tylko kiedy buziaczki Kasia!


No ja do ogrodu wyszłam wczoraj.. żeby sprobować zrobić bałwana z Młodym Ale słabo lepił się śnieg i spasowałam, tym bardziej, że tylko ja kulkę lepiłam, a Kuba latał z wywrotką i łopatą U mnie zimozielonych ciut więcej niż rok temu, ale i tak łyso się zrobiło jak mnie coś natchnie to może znów zacznę przearanżowywać rabaty bardziej całorocznie, bo przecież większość powstawała bez jakiegokolwiek planu, czy wizji jak to w całości zagra.. bardziej na zasadzie - lubi słońce, nosi półcień, zmieści się w tym miejscu i bach w ziemię

Buziaki ślę !
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasiolaaa 18:02, 17 gru 2018


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Wesolych spokojnych rodzinnych Świat Bozego Narodzenia
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
mrokasia 20:30, 17 gru 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Kasiulka, zaglądam co tam u Ciebie .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
MalgosiaW 08:03, 24 gru 2018


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Przede wszystkim życzę ZDROWYCH i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Pozdrawiam ciepło
Zana 21:23, 01 sty 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kasiu, zaglądam po długiej przerwie. Na Nowy Rok życzę Ci żeby się dzieciaczki zdrowo chowały i żebyś się nadal spełniała ogrodowo, ogród rósł w siłę i dawał coraz więcej radochy i satysfakcji. Cmok
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
paulina_ns 21:46, 08 sty 2019


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Widzę,że i Kasia zapadła w sen zimowy mam nadzieję,że kochana wiosną wrócisz
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Magleska 18:40, 28 sty 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
Pozdrowionka wpadłam zostawić
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kasia_CS 09:40, 29 sty 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Czesc Dziewczyny!!

Dzięki, że zaglądacie! Ja zapadlam w ogrodowy sen zimowy, do ogródka do tej pory wychodziłam tylko, żeby lampki regulować jak zmieniały tryb na wkurzający migoczący teraz nawet to nie, bo eM niechcący je zerwał furtką i nie ma już czego regulować

W wątkach mam takie zaległości, że aż wstyd, choć zdarzy mi się coś niecoś podejrzeć jak akurat mogę usiąść na chwilę na forum.

Moja Kajka jednak coraz aktywniejsza się robi, przemieszcza już gdzie chce i trzeba pilnować agentki

Pozdrawiam Was mocno i ściskam noworocznie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies