Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Lulilaj 10:33, 29 sty 2019


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Hej Kasiu dawno mnie u Ciebie nie było jakoś krucho z czasem ale zaglądam,żeby nie było
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
BKosimkArt 17:20, 13 lut 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Kasiu witaj, jak tam u Ciebie?? Sprzątasz już trochę na rabatach?
Pozdrawiam
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Kasia_CS 20:58, 13 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
cześć Dziewczyny Jakoś nie mogę się wbić w forum na nowo- póki co tylko obserwuję co za oknem w ogródku i nie chce mi się jeszcze nic robić. Pogodę mamy nienajgorszą, bo trochę śniegu było, trochę podlewa się, więc nie można narzekać.


Lulilaj napisał(a)
Hej Kasiu dawno mnie u Ciebie nie było jakoś krucho z czasem ale zaglądam,żeby nie było


Cieszę się, że odwiedzasz, bo kojarzę, że i u Ciebie rodzinka się chyba powiększyła, a to znaczy utrudniowe forumowanie mimo wszystko. Ja może i bym była bardiej aktywna, gdyby nie to, że nieco wypadłam z obiegu i nie mogę na nowo się wbić. Chyba, że wbrew sobie nie nadrobię ulubionych wątków tylko pójdę na żywioł od najświeższych postów

BKosimkArt napisał(a)
Kasiu witaj, jak tam u Ciebie?? Sprzątasz już trochę na rabatach?
Pozdrawiam

A teraz to głównie się zajmuję Kajką, bo różnie z jej spaniem, a jak już śpi, to nadrabiam inne niekomputerowe sprawy. Na rabatach nie sprzątam, bo podejrzewam, że trochę zimy jeszcze zagości (choć szczerze mówiąc nie znam żadnych prognoz)

Kiełki tulipanów już mi na rabatach się pojawiły jakiś czas temu, u ciemierników żadnych pąków nie widziałam..chyba jakieś ptaszory próbowałyh mi dziobać wychodzące hiacynty w ramach posiłku, wrrr
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Magleska 21:11, 13 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
jesteś nie nadrabiaj ,tylko wbijaj się w terazniejsze ....

już wiosna coraz bliżej ,zaczniemy robić to ,co lubimy najbardziej
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
DorKa 08:54, 14 lut 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Dokładnie jak Madzia prawi Nie trać czasu na przeszłość . Idziemy w przyszłość. Wiosenną, pełna planów i nowych nadziei na piękne ogrody przyszłość. Troszkę prywaty wylałam u Ciebie Bużka!
____________________
Dorka Zakręcony ogród
BKosimkArt 09:01, 14 lut 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
No to wiadomo że nie masz czasu jak się dziecię więcej rusza ale to minie...
Czyli na razie nie kopać przywrotników dla Ciebie??
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
inka74 09:24, 14 lut 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Kasiu - dobrze, że jesteś i to najważniejsze.

Pytanie mam bo nadal za mną chodzą róże i zmiany na rabatach. Jakbyś miała wybierać to która zdrowsza i więcej, dłużej kwitnie - Home&garden czy Kimono byś wybrała?
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kasia_CS 21:01, 14 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Magleska napisał(a)
jesteś nie nadrabiaj ,tylko wbijaj się w terazniejsze ....

już wiosna coraz bliżej ,zaczniemy robić to ,co lubimy najbardziej


Cześć Madziu! No może i masz rację, choć będę się czuła mocno zagubiona, bo zaglądałam trochę i niektóre wątki tyle stron natrzaskały, że aż strach pomyśleć ile planów sie przewinęło


dzisiaj była taka wiosna w powietrzu, że aż się chciało spacerować (nie znoszę spacerów z wózkiem )
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 21:02, 14 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
DorKa napisał(a)
Dokładnie jak Madzia prawi Nie trać czasu na przeszłość . Idziemy w przyszłość. Wiosenną, pełna planów i nowych nadziei na piękne ogrody przyszłość. Troszkę prywaty wylałam u Ciebie Bużka!


Haha, ale poetycko No to trzeba będzie dać znać, że żyję w innych wątkach i podejrzeć Waszą nadchodzącą wiosnę
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 21:05, 14 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
BKosimkArt napisał(a)
No to wiadomo że nie masz czasu jak się dziecię więcej rusza ale to minie...
Czyli na razie nie kopać przywrotników dla Ciebie??


Oj, odkąd czworakuje to gorzej tzn fajnie, bo "goni" mnie po mieszkaniu i to zabawne jak nagle zza ściany wyskakuje ucieszona, ale przewijanie zrobiło się jeszcze większym wyzwaniem, co mniej bezpieczne meble zabezpieczone na wypadek zderzeń z kochaną główką

Przywrotniki to Kochana jeeeeszcze.. spokojnie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies