Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 22:58, 03 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
BKosimkArt napisał(a)
W mieście to jednak cieplej i wszystko szybciej rusza...


ano choć od kilku dni taki wygwizdów, że pranie na zewnątrz mi wywraca, a w lampionie wywaliło szybkę i się potłukła
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 23:02, 03 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Też jestem zaskoczona, że w jednym regionie mieszkamy, a u Ciebie co najmniej tydzień do przodu. Ale u mnie pod lasem zawsze później, mama 9km ode mnie, w mieście ma w sumie podobny etap do Ciebie. O tej porze żal mi tego opóźnienia
Mam podobną natomiast sytuację z przebiśniegami - nasadziłam tych cebulek z 10 paczek, a wzeszło kilkanaście kwiatków, aż mi szkoda, bo piękne.
Fotki oczywiście super. Zazdrość


Agata
, musimy od kogoś dostać kawałek przebiśniegowej kępki - ponoć tylko taka forma daje największą gwarancję na kwiatuchy. Mam nadzieję, że choć ten jeden za rok znowu się pokaże

U mnie jak słonko przygrzewa to wszystko nienal w oczach przyspiesza
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 23:05, 03 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
A ja mam nowy gadżet do ogrodu kupiłam poidełko chociaż nie bardzo wiem, gdzie je umieścić. Chciałabym je mieć na jakiejś nóżce, bo fajnie by było mieć je na wysokości jednak, a nie na ziemi. Jutro sfoce, teraz juz za ciemno..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Zakrecona 23:44, 03 kwi 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Kasia_CS napisał(a)


Ja też ostatnio z czasem na maksa na bakier jestem... dziś byłam z Młodą u lekarza i się okazało, że wróciłyśmy z antybiotykiem pierwszy w jej 10 miesięcznym życiu - zapalenie ucha. A "Starszy" dziś skończył 4lata, ale też ciągle potrzebuje uwagi i na ogród i forum zostaje niewiele czasu niestety


Znam te bóle, u mnie 2,5 roku różnicy, po rozpoczęciu przedszkola 2 razy w miesiącu był czasem lekarz. Będzie lepiej, choć aktualnie obie zawirusowane
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Kasia_CS 20:30, 04 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Zakrecona napisał(a)


Znam te bóle, u mnie 2,5 roku różnicy, po rozpoczęciu przedszkola 2 razy w miesiącu był czasem lekarz. Będzie lepiej, choć aktualnie obie zawirusowane

Pani dr powiedziała, że Kajka teraz ma czas, jakby wręcz sama chodziła do przedszkola, mając brata starszego, który jest przedszkolakiem.. oby później było lepiej
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 20:32, 04 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Lilijki

Hiacynty

Dzisiaj się już nawet różne bzyczki uwijały

Niektóre róże ledwo pączki mają "spuchnięte", a Heidi taka
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 20:35, 04 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Dzisiaj się trochę we fryzjera pobawiłam, przycięłam obwódki buksowe, tujki danica, miriamki, nawet dół szmaragdów sibie ciapnęłam w pionie

Żywotniki wschodnie lekko tylko skorygowałam

Pieris ciągle przyciąga aparat

A świdośliwa też już kwiatuszki zapowiada

Porzeczka czerwona
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 20:40, 04 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
A to wątpliwej kondycji jesienią sadzony William Shakespeare 2000 - mocno go ciachnąć? bo u dołu niektóre pędy zielone się wydają.. bo zastanawiam się nad reklamacją


Tu zastanawiam się nad obsadzeniem... Po środku będzie płyta do przechodzenia, na skrajach rozplenica hameln... najpierw rozważałam jeżówki green jewel i jakieś trawki.. np. przesadzić je z innego miejsca razem z montaną rareuif np

Tulipany na dniach!

Widoczek z sypialni


I obiecane poidełko
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
asiak 20:58, 04 kwi 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Poidełko mam podobne tylko owalne
____________________
AsiaDziałeczka Asi
martamiroslaw 20:58, 04 kwi 2019


Dołączył: 21 maj 2017
Posty: 59
Pięknie witam się u Ciebie w ogrodzie. Jestem tu nową osobą, początkująca i będzie mi miło usłyszeć od Ciebie ciekawych rad i pomysłów.
____________________
Marta Mały Biały Domek na Zaciszu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies