Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Anda 21:02, 04 kwi 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Kasia_CS napisał(a)
A to wątpliwej kondycji jesienią sadzony William Shakespeare 2000 - mocno go ciachnąć? bo u dołu niektóre pędy zielone się wydają.. bo zastanawiam się nad reklamacją


]


Wiosenkę masz śliczną. U Ciebie wszystko prawie dalej niż u mnie. Dziś miałam w dzień tylko 7 stopni, wszystko stanęło.

Co do róży to czemu ona nie ma kopczyka? Te dwie długie gałązki trzeba koniecznie ciachnąć.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
frezja 21:03, 04 kwi 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Anda napisał(a)


Wiosenkę masz śliczną. U Ciebie wszystko prawie dalej niż u mnie. Dziś miałam w dzień tylko 7 stopni, wszystko stanęło.

Co do róży to czemu ona nie ma kopczyka? Te dwie długie gałązki trzeba koniecznie ciachnąć.
Ewuś, teraz kopczyk...hmmm
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Zagajanka 21:06, 04 kwi 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Śliczne poidełko

Williama ciachnij do zielonego, jeżeli na tym brązowym nie ma budzących się pączków.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
asiak 21:06, 04 kwi 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Spotkałam się w poradnikach, że kopczyki trzyma się nawet do "zimnej Zośki
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Anda 21:11, 04 kwi 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
frezja napisał(a)
Ewuś, teraz kopczyk...hmmm


Ewuś Moje róże sadzone z gołym korzeniem są pod kopczykiem. Kopczyk ma za zadanie nie tylko chronić przed mrozem, ale rownież przed słońcem i wiatrem, przesuszeniem. Kasi sadzonka Williama wygląda bardzo ładnie, o wiele ładniej niż moja. Moja nie ma brązowych kukutów, a ta Kasi ma. Kopczyki usuwa się gdy nowe liście już są i karmią roślinę. I o żadnym zaparzaniu nie może tu być w ogóle mowy, bo pod ziemią sie nic nie zaparza
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
tulucy 21:17, 04 kwi 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Można teraz ciąć buksy i tujki? Bo ja moje troszkę ciachnęłam, tam gdzie już patrzeć nie mogłam na nie, ale przydałoby by się więcej.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
frezja 21:22, 04 kwi 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Anda napisał(a)


Ewuś Moje róże sadzone z gołym korzeniem są pod kopczykiem. Kopczyk ma za zadanie nie tylko chronić przed mrozem, ale rownież przed słońcem i wiatrem, przesuszeniem. Kasi sadzonka Williama wygląda bardzo ładnie, o wiele ładniej niż moja. Moja nie ma brązowych kukutów, a ta Kasi ma. Kopczyki usuwa się gdy nowe liście już są i karmią roślinę. I o żadnym zaparzaniu nie może tu być w ogóle mowy, bo pod ziemią sie nic nie zaparza
Dobrze wiedzieć
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Kasia_CS 21:48, 04 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
asiak napisał(a)
Poidełko mam podobne tylko owalne


Akurat trafilam na nie w tkmaxxie i stwierdziłam, że nie będzie okazji nigdzie dostać poidełka stacjonarnie, spodobało mi się, więc nie zastanawiałam się długo
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Zakrecona 21:58, 04 kwi 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Mam nadzieję, że poidełko przyciągnie ptaszki

A dzieciaki na pewno się wychorują. Moja młodsza przerobiła większość zaraz w przedszkolnym wieku starszej
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Kasia_CS 08:17, 05 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
martamiroslaw napisał(a)
Pięknie witam się u Ciebie w ogrodzie. Jestem tu nową osobą, początkująca i będzie mi miło usłyszeć od Ciebie ciekawych rad i pomysłów.


Marta
, witam Cie w moich skromnych progach specjalistką od projektowania nie jestem, ale zajrzę, może coś uda mi się podsunąć jakiś pomysł
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies