Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Zakrecona 06:39, 02 kwi 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Kasia_CS napisał(a)


Cieszę się, ze mój zabluszczony płotek cieszy się uznaniem trzymam kciuki za Twój muszę do Ciebie zajrzeć w wolnej chwili, bo mi "migasz" po wątkach ostatnio regularnie i wypadałoby podejrzeć


Ja ,,migam'' tylko w pracy, bo później już też ciężko czas wygospodarować. Ale podglądam ile się da, czasem ślad zostawię
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Johanka77 06:50, 02 kwi 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Kasia, jaka u Ciebie wiosna w pełni!
U mnie hortki jeszcze śpią. Owszem mają małe kiełki na gałązkach, ale jeszcze nie rozkwitły.
Jednak co osłonięte osiedle, to cieplej...

Moje hiacynty też takie bidne

Ślicznie masz kochana! Miłego dnia życzę!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
BKosimkArt 07:03, 02 kwi 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
W mieście to jednak cieplej i wszystko szybciej rusza...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Brzozowadzie... 21:39, 02 kwi 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Też jestem zaskoczona, że w jednym regionie mieszkamy, a u Ciebie co najmniej tydzień do przodu. Ale u mnie pod lasem zawsze później, mama 9km ode mnie, w mieście ma w sumie podobny etap do Ciebie. O tej porze żal mi tego opóźnienia
Mam podobną natomiast sytuację z przebiśniegami - nasadziłam tych cebulek z 10 paczek, a wzeszło kilkanaście kwiatków, aż mi szkoda, bo piękne.
Fotki oczywiście super. Zazdrość
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Kasia_CS 22:48, 03 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Makusia napisał(a)
Ale bujne u Ciebie wszystko. Moje hortki w 1/10 tak nie wyglądają - a wiem, bo ciełam w sobotę.
No i koniecznie jakiś kurs robienia zdjęć muszę zaliczyć...


Ale chyba nie cięłaś za mocno ogrodówek ? Bo na zdjęciach to one są, bukietówki śpią póki co

E tam kurs, daj spokój Po prostu rób i pokazuj co tam w trawie piszczy u Ciebie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:49, 03 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Katarzyna13 napisał(a)
Ach te twoje zdjęcia! Cudnie! Widzę że wszystko u Ciebie bardzo szybko startuje. Pięknie startuje


Cześć Kasiu! Miło mi Ciebie gościć - nie mialam jeszcze okazji być u Ciebie, ale w wolnej chwili zajrzę

Dzięki za miłe słowa :* Cieszą wszystkie młode listeczki na wiosnę
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:50, 03 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Annak napisał(a)
No normalnie wiosna na całego u Ciebie, a nawet więcej, bo już dużo kolorów, nie tylko zieleń Piękne fotki


Dzięki Aniu! A kiedy chciałabyś wpaść po jakieś roślinki?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:52, 03 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Kokesz napisał(a)
Śliczne fotki
A lawenda po takim niskim cięciu ładnie odbija?
Chyba swoją jednak za wysoką zostawiłam...
W ubiegłym roku też ciachałam na dwa razy bo za pierwszym razem bałam się tak ostro.


Dzięki Reniu!
Jak do tej pory lawenda odbijała bez problemu, najstarszy z krzaczków na razie wygląda jakoś tak nieżywo, ale w niego wierzę - pozostałe kilkanaście sztuk wygląda całkiem dobrze
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:55, 03 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Zakrecona napisał(a)


Ja ,,migam'' tylko w pracy, bo później już też ciężko czas wygospodarować. Ale podglądam ile się da, czasem ślad zostawię


Ja też ostatnio z czasem na maksa na bakier jestem... dziś byłam z Młodą u lekarza i się okazało, że wróciłyśmy z antybiotykiem pierwszy w jej 10 miesięcznym życiu - zapalenie ucha. A "Starszy" dziś skończył 4lata, ale też ciągle potrzebuje uwagi i na ogród i forum zostaje niewiele czasu niestety
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:57, 03 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Johanka77 napisał(a)
Kasia, jaka u Ciebie wiosna w pełni!
U mnie hortki jeszcze śpią. Owszem mają małe kiełki na gałązkach, ale jeszcze nie rozkwitły.
Jednak co osłonięte osiedle, to cieplej...

Moje hiacynty też takie bidne

Ślicznie masz kochana! Miłego dnia życzę!


Bukietówki u mnie śpią mega mocno jeszcze - ogrodówki za to mają parcie

No jest duży plus tego osłonięcia - jak u dziewczyn z okolic Wwy przymrozki, to u mnie te kilka stopni cieplej zazwyczaj.

Dzięki Asiu!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies