Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

UrsaMaior 12:56, 22 maj 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Hehehe dziewczyny, za surowe jesteście dla siebie Pamiętacie jak byłam gwiazdą telewizji? Wtedy przyjechała do mnie ekipa, architektka, druga architektka i jeszcze parę osób. Przedwiośnie, ogród wiadomo jaki, pusty, bury, a one wszystkie stanęły na tarasie i ooooooo. Myślałam, że się ze wstydu spalę, liście nie zgrabione, bajzel po zimie, a one do mnie jaki boski ogród! No szok.
Fakt, nie znają się (hehe), ale my też mamy skrzywione podejście
____________________
ogród pod lasem
AnnaMS 13:00, 22 maj 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Hi,hi,hi skrzywione podejście ... dobre, sama prawda, czyjś ogród zawsze będzie lepszy
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
mrokasia 13:14, 22 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
tulucy napisał(a)


Problem mam taki, że nawet jak ściągnę zestaw - to on u mnie jakoś nie chce wyglądać tak, jak powinien


Tiaaa, brzmi jakoś baaaardzo znajomo
U Iwonki, Kwarteta i Hani Gruszki piękne, bogate, kolorowe ogrody, u mnie jak chcę bogato i kolorowo - turecki dywan .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
AnnaMS 13:27, 22 maj 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
mrokasia napisał(a)


Tiaaa, brzmi jakoś baaaardzo znajomo
U Iwonki, Kwarteta i Hani Gruszki piękne, bogate, kolorowe ogrody, u mnie jak chcę bogato i kolorowo - turecki dywan .

Bo czyjś ogród zawsze będzie lepszy Nie potrafimy dostrzec piękna w swoich własnych ogrodach
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
UrsaMaior 16:08, 22 maj 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
AnnaMS napisał(a)

Nie potrafimy dostrzec piękna w swoich własnych ogrodach


Otóż to.
____________________
ogród pod lasem
sarenka 16:20, 22 maj 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
AnnaMS napisał(a)

Bo czyjś ogród zawsze będzie lepszy Nie potrafimy dostrzec piękna w swoich własnych ogrodach
oj tak. Choć uczę się siebie chwalić bo kawal roboty już zrobiłam
____________________
Magda W samym sloncu
AnnaMS 16:36, 22 maj 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Ja nigdy siebie nie chwalę i to błąd, zawsze mam wrażenie że ile bym nie zrobiła to i tak mało, to jakiś obłęd, także kobiety ogrodniczki od dzisiaj chwalimy siebie ile wejdzie i wmawiamy sobie że nasz ogród jest wspaniały
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Magleska 17:25, 22 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Kasiu ...śliczne te mokre fotki ….
zgdzam się z opiniami dziewczyn -naoglądamy się innych cudownych ogrodów i swoich nie doceniamy
...pięknie masz i już
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sarenka 18:16, 22 maj 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
AnnaMS napisał(a)
Ja nigdy siebie nie chwalę i to błąd, zawsze mam wrażenie że ile bym nie zrobiła to i tak mało, to jakiś obłęd, także kobiety ogrodniczki od dzisiaj chwalimy siebie ile wejdzie i wmawiamy sobie że nasz ogród jest wspaniały
ja też całe życie siebie nie chwaliłam itd, teraz to zmieniam, dosłownie od tego miesiąca
____________________
Magda W samym sloncu
BKosimkArt 21:10, 22 maj 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Kasiu, u mnie tak żrą jeżówki że chyba niebawem żadnej mieć nie będę, bo ja kupuję nowe odmiany a ślimory zżerają
Piękne kropelki! I rodek zasługuje na pochwały, cudny.
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies