Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 17:48, 23 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
tulucy napisał(a)


Problem mam taki, że nawet jak ściągnę zestaw - to on u mnie jakoś nie chce wyglądać tak, jak powinien

mrokasia napisał(a)


Tiaaa, brzmi jakoś baaaardzo znajomo
U Iwonki, Kwarteta i Hani Gruszki piękne, bogate, kolorowe ogrody, u mnie jak chcę bogato i kolorowo - turecki dywan .


To u mnie też norma, hihi Ale to też dlatego, że ja bym chciała wszystko mieć... a tak się nie da.. ale też nauczyłam się już trochę hamować swoje zapędy zakupowe
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 17:50, 23 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
kwartet napisał(a)
Bo to z sezon trzeba poczekać, albo dorosłe sztuki wsadzać


Nooo.. a ja jeszcze często dzielę, to już w ogóle 3 sezonyb do odrobienia
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 17:54, 23 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
UrsaMaior napisał(a)
Hehehe dziewczyny, za surowe jesteście dla siebie Pamiętacie jak byłam gwiazdą telewizji? Wtedy przyjechała do mnie ekipa, architektka, druga architektka i jeszcze parę osób. Przedwiośnie, ogród wiadomo jaki, pusty, bury, a one wszystkie stanęły na tarasie i ooooooo. Myślałam, że się ze wstydu spalę, liście nie zgrabione, bajzel po zimie, a one do mnie jaki boski ogród! No szok.
Fakt, nie znają się (hehe), ale my też mamy skrzywione podejście


No coś w tym jest- jak ktoś ze znajomych do nas wpada, to zawsze zdziwko jest i że ekstra... Ale to miłe bardzo, nawet jeśli się nie znają, bo skoro robi na nich wrażenie, tzn że włożona praca nie poszła na marne
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 18:37, 23 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
AnnaMS napisał(a)

Bo czyjś ogród zawsze będzie lepszy Nie potrafimy dostrzec piękna w swoich własnych ogrodach

UrsaMaior napisał(a)


Otóż to.

sarenka napisał(a)
oj tak. Choć uczę się siebie chwalić bo kawal roboty już zrobiłam

AnnaMS napisał(a)
Ja nigdy siebie nie chwalę i to błąd, zawsze mam wrażenie że ile bym nie zrobiła to i tak mało, to jakiś obłęd, także kobiety ogrodniczki od dzisiaj chwalimy siebie ile wejdzie i wmawiamy sobie że nasz ogród jest wspaniały


ze wszystkim się zgadzam - z tym, że u innych lepiej, piękniej, spójniej... i że za mało doceniamy same siebie, bo przecież ktoś te nasze ogrody stworzył tymi ręcami robione !
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 18:53, 23 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Magleska napisał(a)
Kasiu ...śliczne te mokre fotki ….
zgdzam się z opiniami dziewczyn -naoglądamy się innych cudownych ogrodów i swoich nie doceniamy
...pięknie masz i już


Dziękuję!

Wszystko w temacie powiedziane

sarenka napisał(a)
ja też całe życie siebie nie chwaliłam itd, teraz to zmieniam, dosłownie od tego miesiąca

To też sztuka, żeby siebie doceniać Ja np. dziś sama siebie pochwaliłam przed lustrem, że ładnie wyglądam w bikini, bo mierzyłam akurat i w związku z tym w nagrodę je sobie kupiłam
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Anda 19:17, 23 maj 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33250
Bardzo lubię te Twoje widoki ogrodowe. Pergola z zasłonami jest taka romantyczna, bardzo pasuje to wszystko do siebie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kasia_CS 19:48, 23 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
BKosimkArt napisał(a)
Kasiu, u mnie tak żrą jeżówki że chyba niebawem żadnej mieć nie będę, bo ja kupuję nowe odmiany a ślimory zżerają
Piękne kropelki! I rodek zasługuje na pochwały, cudny.


U mnie, odpukać, inwazji jakiejś znacznej nie ma - ot kilka ślimaków dziennie znajduję (nie szukając ich specjalnie). W zeszłym roku była masakra, tyle tych nagich pełzało, a teraz skorupkowy raczej k w znośnych ilościach. W sumie chyba jeszcze nie zdarzyło się, żebym przez nie straciła roślinę. I niech tak lepiej zostanie

Dzięki w imieniu rodka, postarał się chłopak
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 19:56, 23 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Anda napisał(a)
Same cudowności u Ciebie


Anda napisał(a)
Bardzo lubię te Twoje widoki ogrodowe. Pergola z zasłonami jest taka romantyczna, bardzo pasuje to wszystko do siebie

Lejesz miód na me serce czasem udaje się coś fajnego stworzyć, a ja ciągle się powstrzymuje, żeby z dodatkami nie popaść w przesadę. Jednego metalowego białego płotka żałuję, że nie kupiłam. Dwa razy mnie kusił w sklepie, a jak się namyslilam to już nie było

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 20:09, 23 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
AnnaMS napisał(a)
Dużo hostek masz, super Piękne różyczki w pąkach, piękny klonik /u mnie nie zimuje niestety/, ładniutkie te rabatki


Uzbierało się kilka odmian mam parę miniaturowych, trochę takich średniej wielkości. W duże iść nie mogę, bo byłyby przytłaczające raczej u mnie. Ale bardzo polubiłam te "liściory", najbardziej te pachnące z pachnących mam babkolistną i fragrant bouquet

Ja dopiero po jakimś czasie zaczynam do niektórych host dojrzewać, np kiedyś nie trawiłam Praying hands, a teraz uważam za wyjątkową. Chyba kupię też Blue mouse ears, bo tak Kwartecik ją chwali, że się przeproszę może z jej siną zielenią
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 20:14, 23 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
inka74 napisał(a)
Nowy nabytek świetny. Gdzie ty takie cuda wyszukujesz?
Romantycznie i elegancko.


Udało mi się w tk Maxx dorwać. Ale to często są takie okazje jednorazowe, jak to w tym sklepie zwykle. Dzięki za uznanie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies